Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Oj, dziękuję Wam dziewczynki Wink)) Córcie Wy moje Wink Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
O taką zimę to ja lubię , pięknie prezentuje się na bombce i.. niech tam zostanie. Abasku, bardzo ładnie to wszystko skomponowałaś, fajny pomysł na boczki. Śliczna bombka Smile A tak na marginesie,czy ktoś wie ile dni jest jeszcze do wiosny? Tongue
Odpowiedz
piękna jest Haniu, bardzo lubię takie domalowanki i śnieg :-)
Odpowiedz
Baaaardzo dziękuję Wink))
Do wiosny jest zdecydowanie za daleko....
Jeszcze parę razy to zima nas zaskoczy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
dziękuję dziewczynki i spokojnej nocy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanula, slicznie te reliefy wyszly, wielkosci sobie nawet nie wyobrazam, z drugiej strony, moze lepiej sie na wiekszym pracuje, ja wlasnie nie lubie bombek robic, bo takie male, a tyle trzeba sie napocic. A scieranie, nakladanie, potem znow scieranie - to metoda, ktora polecam od dawna, moja ulubiona. Swietnie, ze nalozylas niebieski, a potem starlas papierem gore, bardzo mi sie ten efekt podoba.
Odpowiedz
Reklama
Wpadłam tutaj rano i widzę pochwały czyli dzień zapowiada się bombowo Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Fajna taka bomba Smile I ten śnieg. No superowe
Odpowiedz
Dziękuję Agatko Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jak mowilas jaka ona duza, to sobie ja staralam wyobrazic. Na zdjeciu nie wyglada na wielka, bo zakladam, ze dlon masz w normalnym rozmiarzeTongueTongueTongue
W kazdym razie super bombidlo. Piekny motyw I wykonanie. No i jest kilmatyczna. Relief super pasuje. Nie lubie tylko na bombkach czy innych pracach dat, bo tak sobie mysle- co zrobi sie z nia za 2 lata.
Ale mimo tej daty bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 71 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl