Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Miałam go pod ręką to i się go użyło Wink))
Kliknęłam w link u Ciebie i też już karmię pieski. Wrzuciłam link na FB Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Bombka straszydło Sad Miała być duża i piękna... Całe 47 cm obwodu pomalowałam na biało. Przez dwa dni kładłam na niej reliefy. Polakierowałam i chciałam pięknie spatynować. I może by się udało gdyby Hania nie była w gorącej wodzie kąpana... lakier jeszcze był lepki więc całość się tak upaćkała, że trzymajcie mnie ludziska! Pomalowałam bombkę różnymi kolorami kładąc jeden na drugi bo ciągle coś mi nie pasowało. Skoro tak, to pomyślałam, że wszystko zmyję. Pod wodą z reliefów zaczęła fajnie schodzić farba i zaczęła prześwitywać biała. No to ja ciach! Bombę na niebiesko i po wyschnięciu papier ścierny na reliefy. I jeszcze raz to samo ale już z grubszym papierem. Oprócz białego pokazał się jeszcze inny kolor... Synowej się spodobała ale ja na nią warczę... Cóż... Niech ją synowa zabiera Wink)
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Chwilami jak na nią patrzę, to troszku zaczynam ją lubić.
Najbardziej lubię w niej tło. Niebieska farba ma w sobie srebrne opiłki, które ładnie błyszczą Wink)) Na zdjęciu nie daje się tego uchwycic Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania co Ty od niej chcesz Smile .Relief jak ta lala . Miałam napisać zebys ją pobrokaciła , ale skoro są srebrne opiłki to już błyszczy i super Wink Smile. Głowa do góry Smile.
Odpowiedz
Na synową warczysz? Big Grin
Jak ja lubię prace po przejściach Big Grin Najlepsze są niezamierzone efekty. Ta bombka jest super, taka nietypowa.
Odpowiedz
Ooo!! Na moją synową nie warczę i nie dam tego robić nikomu Wink))
No, nietypowa to ta bombka jest Wink) I cięższa niż inne Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Swego czasu kupiłam takich bombek chyba 12 sztuk w UK. Mam nadzieję, że jeszcze je tam znajdę jak pojadę. Najgorzej to ma teraz z ich przywożeniem bo mam tylko bagaż podręczny Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale czad. Reliefy na bombce. Kapitalne.
Dodaj troche miki I bedzie git. Nikt sie nie polapie, ze tam sie cos nieteges zrobilo.
Odpowiedz
To nie bombka tylko bomba Smile. Ale fajna i wygląda tak jakby miało tak być.
Odpowiedz
Aaaa... Miki to ja nie mam ale też nie umiem z nią pracować Sad(
Zostanie już taka jaka jest Wink))
Dziękuję dziewczynki za te Wasze miłe słowa.
Nie sądziłam, że ta bomba Wam się spodoba Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl