Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Już się zachwycałam w wątku konkursowym, ale tu się też pozachwycam - w końcu głosowałam na tę pracę! Big Grin Piękna kompozycja, cieniowanie, no i na dodatek te maleńkie "smaczki" - kropki, bąbelki, delikatny relief. Śliczna ta taca, mam taką surową i przemyśliwuję jak zrobić (dla mamy), taki styl jak Twoja bardzo by mi się podobał... To wcale nie jest łatwo umiejscowić małe motywy na dużej powierzchni, a tu jest wszystko dokładnie tam, gdzie powinno i dokładnie tak, jak powinno być. Super praca.
Odpowiedz
Reklama
A ja Ci jeszcze raz dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Brawo Hanuś, świetnie sobie poradziłaś Smile
Odpowiedz
Jeszcze raz bardzo dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nawet nie widzialam, ze tam taki relief delikatny zaistnial! Smile Kolejna ciekawy smaczek na tej pracy Smile Brawo Hanula!
Odpowiedz
Dziękuję Domi Wink))
Relief miał być delikatny bo to w końcu taca i nie mogą się przewracać postawione na niej kieliszki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Reniutka-milutka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piekna taca, a to, ze to Twoja robota pokojarzylam po cieniachSmile
Odpowiedz
(12-08-2013, 07:39 PM)Shanna napisał(a): Piekna taca, a to, ze to Twoja robota pokojarzylam po cieniachSmile

O Ty, bestio Wink))
A ja się zastanawiałam kto odgadnie, że to moja Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zrobiłam jeszcze taką tacę. Gdy pewna pani zobaczyła tacę u synowej to zamówiła i dla siebie. Miała być taka sama ale z tej racji, że nie miałam więcej serwetki to zrobiłam podobną. Cyknęłam fotki i taca poszła, Teraz widzę jakie fotki brzydkie... Jednak już po ptakach Smile
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl