Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Wiesz, ja tak uwielbiam Gdańsk, że bym chciała go więcej na bombce Smile Rób następną Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Haha... Jeśli chodzi o Gdańsk to planuję go na jeszcze na czymś innym Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
To czekam Smile
Odpowiedz
Bardzo oryginalna, wrecz nietypowaSmile
Odpowiedz
Ale bombowa ta bomba Smile-. Super się błyszczy i mieni . Pycha. Hania Ty kleisz motyw po kawałku- bo chyba nie po całości na takiej dużej powierzchni? Ja mam kilka styropianowych - musze sie za nie wziąć. Boję się zmarszczek Sad.
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink
Na tej z Gdańskiem to róże są w całości naklejone. To jeden motyw + na końcu 2 róże bo zabrakło Wink)
Ta z bramą to naokoło cała serwetka plus kawałek drugiej. Nacinam podczas klejenia ale i u mnie trafiają się zmarszczki. Sporo zmarszczyła mi się jedna dziewczynka na pierwszej bombce no to zrobiłam jej płaszczyk w kratkę Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz dziękuję Wink)
Te bombasy są plastikowe. Zaraz spróbuję w jednej powiercić chociaż już latem próbowałam ale plastik się topił i nawijał na wiertło. Mąż podpowiedział mi czego mogę jeszcze spróbować no to sobie zaraz sprawdzę Wink jak się nie uda to okleję Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dobrze, że sąsiadka ma wnuczkę Wink) To bomba dla Zosieńki Wink)            
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Transferek robilas????
Bomba czad. Sliczna, kolorowa, wesolaSmile
Odpowiedz
(11-29-2013, 07:38 PM)Shanna napisał(a): Transferek robilas????
Bomba czad. Sliczna, kolorowa, wesolaSmile

Ależ nie, to nie transfer. Naklejanka Wink)) Dołożyłam troszke kreseczek, kropeczek i takich tam Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl