Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękuję Smile Jak tylko dorwę jakiś odpowiedni słój, to spróbuję.
Odpowiedz
Reklama
Tym razem inny słoik. Z wykorzystaniem taśmy, której używa się do zaklejania np szpar w ścianach. Taśma jest klejąca a więc fajnie się nią oklejało słoik.
Od razu wsypałam coś do słoika, żeby lepiej było widać Wink))
       
To właśnie ta taśma.
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale czad Big Grin
Pomysłowy Dobromir to był głupek bez wyobraźni w porównaniu z Tobą Big Grin Taśma do zaklejania ścian.... Rewelacja! I wzór mi się też bardzo podoba, kolorystyka - no wiadomo, niebieskości to jest to, co tygrysy lubią najbardziej Cool
Odpowiedz
Dziękuję Eratuśka Wink))
Kolor to taki bardziej fioletaśny niż niebieskaśny Wink))
A wszystko przez to, że u synka był remont na maxa i takie rzeczy się tam znajdowały Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(11-21-2013, 02:36 PM)abask napisał(a): Dziękuję Eratuśka Wink))
Kolor to taki bardziej fioletaśny niż niebieskaśny Wink))
A wszystko przez to, że u synka był remont na maxa i takie rzeczy się tam znajdowały Wink)
Boję się pomyśleć, co byś wyniosła z jakiejś większej budowy Wink
Ale jak jeszcze raz nazwiesz mnie Eratuśka, to będę Cię w nocy straszyć Tongue
Odpowiedz
Hania tamten był ładny , ale ten jeszcze ładniejszy Smile i moje ulubione kolorki . I te kwiatki tak fajnie wyglądają na tej siatce . One były najpierw klejone czy na siatkę?
Odpowiedz
Reklama
Hahaha... Ja się Ciebie nie boję ( chyba) :Smile) Ale ok. Może być Arteo Wink)) Ups...
Ooo... Na budowę mogę iść... I na wysypisko śmieci. Super sprawa Wink)

Wiolka.... Najpierw była siatka a później wzorek Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No właśnie, po co wyrzucać śmieci segregowane, skoro wszystko można zdekupażować Big Grin
Arteo... Ładny anagram, taki artystyczny Big Grin Tak będę podpisywać te prace, które mi się bardziej udadzą Tongue
Odpowiedz
(11-21-2013, 05:14 PM)Erato napisał(a): No właśnie, po co wyrzucać śmieci segregowane, skoro wszystko można zdekupażować Big Grin
Arteo... Ładny anagram, taki artystyczny Big Grin Tak będę podpisywać te prace, które mi się bardziej udadzą Tongue

Ooo... Upiekło mi się Wink))
Qrcze... Na wysypisku można znaleźć tyyyle ciekawych rzeczy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery Wink)) One są w rzeczywistości takie lekko fioletowe ( a ja tego koloru strasznie nie lubię ale za to lubi go moja synowa) Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 90 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl