Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękuję dziewczynki, że wpadłyście do mnie Wink Tylko ja taaaka gościnna, że postawiłam pusty słoik Sad teraz już jest z kawą i się Panie częstują Wink)

Pokrywka jest tak bo mi się nie chciało malować na biało tych wszystkich na niej szparek, hehe Wink) czasami i mnie lenistwo dopada a i czasami gubi Sad

Ja nie mam serwetki a wzorek jest z chusteczki do nośka Wink
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Teraz rewelka Smile
Odpowiedz
Ekstra!
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny Wink))
Teraz "męczę" kolejny słoik. Za dużo mi się ich nazbierało, hehe Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Się nie upierajcie bo nie chce mi się robić nakrętki od nowa Wink))
Ale w rzeczywistości nawet fajnie to wygląda Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przelecialam wszystko o sloiku. Tez bym pewnie miala jakies ''ale'', ale po co pisac, skoro pozniejszy efekt z kawa rozwial wszelkie moje watpliwosci.
Piekna serwetka, swietny pomysl na zrobienie sloiczka ''z okienkiem''.
Odpowiedz
Reklama
To dobrze, że już nie muszę tej nakrętki przerabiać, ufff Wink))

Dzięki dziewczynki Wink I za komentarze, i za odwiedzinki i za to, że dbacie o moje samopoczucie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hahaha... No te szczebelki! Już niech takie sobie zostaną i mam nadzieję, że nie trafi mi się już żaden słoik ze szczebelkami Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O wow, odszczekuję wszystko co powiedziałam na temat zamalowywania szkła Big Grin Że też nie pomyślałam, że przecież w środku będzie kawa! Wygląda to ekstra - ja bym w tym przechowywała prawdziwą kawę ziarnistą, to by dopiero był efekt! Chyba zgapię od Ciebie patent z tą spiralą, bo mam ekspres na ziarnistą kawę w domu Big Grin Tylko mi musisz łopatologicznie wytłumaczyć, jak się to robi, żeby wyszła spirala.
Odpowiedz
Zrobienie wzorku jak spirala nie jest wcale trudne. Najpierw narysowałam mazakiem "na Oko" spiralkę. Zamalowałam ją na biało a później dopasowywałam kawałek po kawałku wzór. On jest łatwy do dopasowywania bo kwiatki są drobne. Później domalowałam brązowe paseczki wokół spirali i już (Tym samym brązem pociągnęłam niektóre gałązki wzoru) Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl