Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Haha... Muszę zaczekać aż dzieciaczki opróżnią butelkę ale coś marnie im idzie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
fajna wersja popularnej butelki wina z polo :-) moja czeka jeszcze w szafce pod zlewozmywakiem, bo już nie mam gdzie mieścić tych wszystkich rupieci :-)
Odpowiedz
Dzięki Wam dziewczynki Wink))
Dawać teraz Wasze wersje Wink Strasznie mi się spodobało ozdabianie tej samej flaszki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O tak, doskonały pomysł na kupę Big Grin Vika coś robiła alkoholem na farbie, to by się chyba wpasowało w klimat Tongue
Odpowiedz
Moje słodziutkie... Wy obalajcie flaszkę a ja będę wąchać korek bo akurat to wystarczy mi na spokojne leżakowanie Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Butelkowy klan otwarlyscie, albo to winko takie dobre....
Odpowiedz
Reklama
Moje dzieciaki patrzą tylko na kształt butelek kupując jakieś winko, które ( zdarza się) wykrzywia pyszczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(11-18-2013, 11:59 AM)oli napisał(a): A widzisz Shanka, na wygnaniu nie masz tego wina! Ani tym bardziej butelki.

No nie mam. Ale mam tu za to babke, ktorej maz oliwa straszna. Ale nie byle jaka oliwa. Tylko whisky I dobre wodki. A co za tym idzie ladne butelkiTongue
Odpowiedz
haha... No właśnie... Nie ma jak świetne butelki. Ta moja morska to tez po oliwie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Swietny bylby taki rzadek tych samych ksztaltow, ale w roznych szatach....koniecznie prosze je jakos razem poukladac Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 87 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl