Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hania jak TY te marszczenia robiłaś ? Rewelacyjna jest . Motyw extra Smile . To serwetka ? Już można świątecznie ? Bo mam kilka bombek ale jak ostatnio wrzuciłam to mnie dziewczyny opitoliły WinkSmile że one nie chcą jeszcze świątecznie - mam czekać ? SmileSmile
Odpowiedz
Reklama
(11-04-2013, 03:52 PM)Zuza napisał(a):
(11-04-2013, 02:12 AM)Zuza napisał(a): Omatko! Hanka!!! Czy Ty nigdy nie odpoczywasz?!?!?! Ja to Cię podziwiam!

No i muszę zacytować siebie... Tongue

I znowu to samo... Smile Teraz to nie dość, że podziwiam, to jeszcze zazdroszczę - ja jakoś nie mogę... Sad

A puszka świetna - coś Ty tam za fakturkę zrobiła?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dziewczynki Wy moje wyzłocone Wink)
Ta fakturka to pognieciona srebrna folia jak na ostatnim serduchu z masy solnej Wink Ostatnio tak mi się to spodobało, że teraz wszystko owijam w sreberko Wink)

Wiolka... Ja powoli się zabieram za świąteczne motywy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
wiolka, poczekaj choć do połowy listopada - skoro Hanka nie zdzierżyła i już nam tu święta urządza Big Grin
Puszka suuuper, okuta na biało! Bardzo mi się ten efekt podoba. Kleiłaś folię, na to biała farba i potem jakiś postarzacz, tak? Bardzo fajne. I motyw taki "soczyście świąteczny" Smile
Odpowiedz
Eratuś... Na sreberko biała farba a później poszła żółta, pomarańczowa, odrobina zielonej, dalej troszkę farby złotej i białej i znów odrobinka żółtej i pomarańczowej. I tak aż do skutku. Później lakier i na mokry posypałam mieniący się proszek ( mało go widać na fotce) No i wyszła ci ta puszka jak widać Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I tak i nie... Serwetka ( czerwony rancik) jest pociapana złotą farbką Wink)
Odcięłam pasek od serwetki i wkleiłam do środka. Jednak za bardzo był czerwony Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Qrcze...Qrczątka.... Chciałam jakoś wypośrodkować... Była Wielkanocna kartka to teraz Bożonarodzeniowa puszka Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
OOOOOOOOOOOO Hania Tobie też się oberwało Wink . Ja już bombkowo od połowy pażdziernika ale cicho siedzę Smile. Nie przeszkadza mi to że ktoś w pażdzierniku robi pisanki a w marcu bombki Wink. Ja w tamtym roku nakupiłam i nie zdązyłam , więc w tym roku zaczęłam wcześniej coby je na choinkę zawiesić lub rozdać Wink.
Odpowiedz
Hania -tylko się nie obraź

patrzę na puchę i se myślę , ale fajny motyw świąteczny... puszka( dla mnie) po całości trudna sprawa więc podziwiam -ale dużo zmarchów widzę .Patrzę dalej i myślę ...w sumie to nawet bardzo fajnie to wygląda i można by te zmarchy nawet specjalnie robić.
aaaaa potem czytam ,że to sreberko, ja to jednak na maxa blondynka jestem.





Odpowiedz
hahaha... Satori-nko.... Oplułam monitor tak się uchachałam Wink)) Całkiem fajna historyjka z tymi zmarszczkami Wink)

Wiolinko... Ja to już mam wydmuszki pod ręką Wink))

Edith: zapomniałam napisać, że normalnie jestem obrażona na maxa Wink)
Oczywiście, żartuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 104 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl