Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Omatko! Hanka!!! Czy Ty nigdy nie odpoczywasz?!?!?! Ja to Cię podziwiam!

Serducho świetne - te kolorki bardzo mi pasują!

A kartka... W życiu bym nie wpadła, żeby na poprawę humoru kartkę robić.... Prędzej czekoladę zjeść... A potem zapiąć się nie mogę... Sad Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Malola.... Moje sreberko było miejscowo przyklejone na butapren.
Jakoś trzyma i nie namokło jednak potwierdzam to, co wcześniej napisałam. Nie dla mnie zabawa z masą solną.

Jeśli chodzi o karteczki to raczej dużo ich nie powstanie. Może kilka po to, aby zrobić coś innego niż zwykle Wink))

I jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(11-03-2013, 02:10 PM)abask napisał(a): Ja też sobie tylko raz urządziłam zabawę z masą solną ale stwierdzam, że to nie dla mnie Wink) No, ale gdybym nie spróbowała to bym nie wiedziała Wink))

A probowalas z glina samoutwardzalna? Jak nie to sprobuj. Lepsze niz masa solna bo nie trzeba sie martwic o proporcje. I bardziej wytrzymala.
Odpowiedz
Shanna... Glinę zostawię sobie na "zaś". Jak już nie będę miała innych pomysłów Wink) Ale dziękuję bo takiej gliny nie znałam.

A sobie powstał dla zabawy, taki słój na... No właśnie... Na co? Wink
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No jak na co????
Przeciez od razu widac ze na przyprawe do kuchni ''warzywko'' czy jakis ''kucharek''.
Odpowiedz
haha... Bo ten słoik to miał być właśnie na wesoło Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
No i jest, strasznie fajny! Na przyprawy, na ogórki kiszone czy inne pikle. Świetne te motywy, z czego to?
Odpowiedz
Erato.... Motywy są znalezione w necie. Ja każdego dnia szperam i zapisuję w kompie. Uzbierało się tego sporo Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oo, to znaczy, że to jest drukowane na tym ryżowcu?
Odpowiedz
Nie... Nakleiłam biały papier ryżowy a później dopiero motyw drukowany na papierze ze szkicownika. Kartka jest taka cienka jak papier śniadaniowy.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 100 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl