Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(10-27-2013, 02:52 PM)grarut napisał(a): Zakładka przesłodka - super wykonanie. Smile
Abasku zgadzam się z Tobą, że ludzie mają takie pomysły, że klękajcie narody. Ten pomysł na żyrandol też widziałam w necie i to kilka wersji. Fajny pomysł widziałam na żyrandol z łyżeczek plastikowych. Tyle tylko, że nie bardzo mi się podobał, jak był zgaszony. Natomiast przy zapalonym świetle wyglądało to bardzo fajnie. Takie rybie łuski.

Coś z łyżeczek Wam pokażę bo zrobiłam. Jeszcze nie teraz bo to poszło jako upominek i nie mogę w tej chwili wstawić fotki. Za jakieś dwa lub trzy dni pokażę Wink Z łyżeczkami jest fajna zabawa. Mąż kupił mi ich tyle, że zrobię kilka żyrandoli Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hanulka, jestem oczarowana i zakładką i moforandolem, aż mi słów zabrakło :-)
Odpowiedz
Wiecie... Ja lubię poszperać w necie i jak coś znajdę fajnego to lubię sama spróbować. A pomysłów fajnych jest bardzo dużo Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Brawo za neologizm, uwielbiam takie zabawy w słowa Smile

I drugie brawo za wdrażanie pomysłów w czyny Smile

A zakładka stokrotnie śliczna Smile Smile
Odpowiedz
Vikuś... Dziękuję Wink)

Mery... To też musiał być ciekawy pomysł Wink) Idę sobie dalej szperać Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanula zakładka superaśna nawet mój mały pochwalił a co do pomysłów w necie masz racje są ich miliony SmileSmile tylko skąd wziąć na to wszystko czas Smile.
Odpowiedz
Reklama
Ja niby czasu mam a i tak mi go za mało.
Qrcze... Tyle mi jeszcze w głowie siedzi i nie wiem od czego zacząć. Ruszę pełną parą jak już przeniosę się do mojego warsztatu. Teraz wszystko pochowane gdzie się da... Często zapominam co gdzie i CO mam Sad Ale jeszcze troszkę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja też mam tysiące pomysłów tylko że nie zdążę wstać 5:30 trzeba iść spać 22:00 Wink . Stanowczo za krótki dzień Smile.
Odpowiedz
Patrze na temat watku I glupieje. Co to jest mufo....costam...
Teraz wiem. I mi sie podoba.
Pomysl kapitalny. Wykonanie rowniez.
Mega plus za pomyslowosc.
Odpowiedz
(10-28-2013, 12:04 AM)Shanna napisał(a): Patrze na temat watku I glupieje. Co to jest mufo....costam...
Teraz wiem. I mi sie podoba.
Pomysl kapitalny. Wykonanie rowniez.
Mega plus za pomyslowosc.

Bardzo Ci dziękuję Wink)) To był przerywnik w decu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl