Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
fajne te kolory znaczy nakładasz warstwe koloru i ścieasz czy cos nei zrozumiałam - bo jakoś mnie ominęło- ostatnio mój mózg jakoś mało rejestruje
efekt fajowy wzór jak wzór - przeciez nie o wzór chodzi tylko o efekt końcowy a ten super
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczynki Wink))

Gofira... Nakładałam po dwa kolory na jeden raz. Np żółty z pomarańczowym. Rozcierałam po całej powierzchni i ścierałam ręcznikiem. Na to kładłam lakier i później znów dwa kolory np dwa odcienie zieleni.

Grarut.... Moim zdaniem widać kilka kolorów. Nigdy nie zetrze się wszystkiego. lakierowanie pomiędzy nakładaniem kolorów pozwala na zachowanie wszystkich nałożonych kolorów.
==============================================

Chciałam wrzucić fotkę kolejnej wyciskanki i wyświetla mi, że nieprawidłowy plik. nawet przy fotkach, które już wcześniej wrzuciłam Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania u mnie to samo w wrzucaniem czyli coś na forum sie dzieje Sad . Kiszka Sad.
Odpowiedz
Chyba coś się z forum schrzaniło, jeśli chodzi o te zdjęcia Dodgy
Odpowiedz
Powiem tyle... Moja wyciskanka była już gotowa i pięknie sobie schła. Spodobała się kotkowi i mam teraz puzzle Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Praca już sobie schła ale widać kotek miał na nią chętkę. Zrobiły się z tego puzzle. Troszkę szkoda bo fajnie wyglądała ale co tam... Zrobi się nową Wink
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Moj starszy by mial ucieche. Kocha puzzleSmile
Odpowiedz
Sporo kawałków sie popsuło jak to fuga... Pokruszyły się przy upadku. Sad
Twój starszy w jakim wieku jest?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oj, fajnie powyciskalas, szkoda.. rob nastepne, a przerwie precelki albo slonecznik Smile
Trzymam kciuki!
Odpowiedz
O!
Ja bym te kawałki powklejała w jakąś pracę Smile fajne one bardzo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl