Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Bardzo Wam dziękuję Wink)
Ja także lubię wiejskie klimaty Wink) Kurki, kaczuszki... Grządki i kaflowy piec Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A ja myślałam, że nie lubię niebieskiego Huh a tu masz...
Normalnie chyba się przekonam Big Grin Piękna łubianka Heart
Odpowiedz
Jesteście kochane, dziewczynki Wink))

Niespełna 3 tyg po pogrzebie kuzynki dostałam dzisiaj wiadomość... Smutną... Dzisiaj zginął 13-letni syn siostry mojej bratowej. Szedł poboczem... Od ciężarowego samochodu odczepiła się naczepa, zjechała na przeciwległy pas i dosłownie zmiotła chłopca z pobocza. Matka widziała całe zajście przez okno. Zemdlała... Teraz jest w szoku a my razem z nią... Ryczeć mi się chce i nie mogę przestać o tym myśleć Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ech... wiem jaki to ból... bardzo współczuję....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ostatnio słyszę lub czytam same złe wiadomości - ktoś miał wypadek , ktoś zachorował , ktoś odszedł SadSad.
Odpowiedz
Przepraszam, że o tym Wam napisałam. Takie wiadomości powinno zostawiać się w domu. Normalnie nie pomyślałam o tym Sad
Aj, głupia ja głupia Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Marta ma rację, też uważam, że powinno się pisać i o tym co nas cieszy i o tym (a może zwłaszcza o tym...) co nas boli...

Przytulam...
Odpowiedz
Hania ale Ty nie masz za co przepraszać . Zgadzam sie z tym co napisały dziewczyny . Wiesz ja to jestem chyba bardzo wrażliwa , bo jak czytam coś takiego smutnego to zaraz mi się łezka w oku kręci .
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję za te słowa.
Ja to nie chcę sobie nawet wyobrażać, co czuje Krysia, mama tego chłopca. Nikt, kto nie przeżył śmierci własnego dziecka tego nie wie. W takiej chwili nie wiadomo nawet co powiedzieć rodzicom, którzy stracili dziecko. No bo niby co powiedzieć?
Interesuje mnie to, jak ta sprawa potoczy się dalej. Kto będzie winien i czy za to odpowie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A ja lecę do UK 23 września i strasznie się boję... Latałam już ponad 100 razy ale coraz większego mam stracha Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl