Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Blush się pogubiłam w tym co napisałyście.Ale - kobiałka fajowa ,dobrze pokropczona , w odpowiednim kolorze to i jak się zapaprze żal nie będzie i tak miało być.Abasku jesteś mistrzynią praktyczności.Aaaaa jeszcze maki -no fakt- golizną zalatują troszku ale są takie co to lubią Wink





Odpowiedz
Reklama
Na temat maków nie wypowiadam się Smile wiadomo dlaczego Wink. Kobiałka super Smile. Szukałam tego czerwonego spodu ale nigdzie go nie widzę . Gosia o jakim spodzie pisałaś? SmileSmile
Odpowiedz
Z makami chyba chwilowo będzie przerwa... Tak myślę ale dowiem się wieczorkiem Wink))

Dzięki dziewczynki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
kurcze w moim komputrze wyglada jakbys napierw całośc pomalowała na czerwono a później poleciała białym ale uwaga przetarłam okulary zrobiłam powiększenie i juz wiem to taka mgieła na wierzchu czerwona to w takim układzie ja bym mgiely nie robila tylko wyraźniejsze kropki
ehhh jednak co się nie do widzi to do wymyśla i prosze
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Hahaha... Spoko Wink) To są kropeczki maniunie Wink)) jakoś takie teraz mi wyszły maleńkie, chociaż w rzeczywistości są dość wyraźne Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Te czyste maki to jak krew na śniegu...
ale za to łubianka - brawo!
Odpowiedz
Reklama
Vika... Popatrz, jakie ludzie mają gusta Wink
czytałam Wasze komentarze mojej sąsiadce. I tak zdania nie zmieniła. Ona tak lubi Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haha... Mnie się też podobają makaronowe kokardki Wink))
Dzisiaj bawiłam się w robienie pierdółek do decu z masy solnej. jak wyschnie to zobaczę co z tego wyjdzie Wink) Zrobiłam serce duże, kilka małych, jakieś słoneczka i coś tam jeszcze Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Lubianka, jak pozostale, bardzo mi sie podoba. Pomysl z makaronem bardzo fajny.
Natomiast taca....hmmmm.
Czysta. Za czysta. Nawet mnie kusi, zeby tam cos dodac. Rozumiem, ze klient sobie zazyczyl, wiec nie ma opcji zmian. Ale mnie to az zal d... sciska, ze ona taka ''gola''. No czegos mi tam brakuje.
Odpowiedz
Ja też jak na nią patrzę to by chociaż kropek rzuciła ale nie ma takiej opcji.
Muszę powiedzieć, że jak postawiłam skrzyneczkę obok tacy i słoiczka z tymi makami to w grupie nawet ładnie to wygląda.
Wczoraj sąsiadka mi powiedziała, że znów szuka czegoś do przeróbki na maczki , hehe Wink)

   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl