Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Mery.... dziękuję ale już taca jest w lakierowaniu. 3 warstwy i jakoś nic sie nie dzieje Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Nie moge sie zdecydowac czy sasiadkowy, czy ten czysciejszy.... o dziwo (bo lubie duzo na raz Smile), ten czysciejszy bardziej, bo maki sa jak gdyby wypukle, bardzo mi sie to podoba, i dol tez lepszy Smile
Odpowiedz
Właśnie ten czyściejszy (Smile) jest sąsiadkowy. Wzór makowy jest jej najulubiensiejsiejszy Wink))
maczki i nic więcej. teraz do słoiczka robi się taca Wink) A raczej do zegara bo wzór maków taki sam jak na nim Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Twój mi się bardziej podoba! Lubię czyste deku, ale te maki aż proszą o coś jeszcze...

A te perełki na szkle bardzo mi sie podobają - może je na jakiejś butli spapuguję Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja bym maczkom też coś wrzuciła gdyby były moje Wink)
zaczynam sie przyzwyczajać do minimalizmu sąsiadki haha... I muszę bo jeszcze mam kilka drobiazgów do zrobienia w tym "stylu" Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
bardzo ciekawa koncepcja ,myślę że odgapię ten pomysł Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Wam dziewczynki Wink)))
Oli.... Ty to masz fajnego kota... Jak nie zaiwania z kuwetą po chacie to zapuszcza żurawia w słoik Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Słoiczki pierwsza klasa a nie domalowane części świetny pomysł bo bez napisów widać co jest w środku .Ten dla sąsiadki podoba mi się bardziej no tylko ja oczywiście bym patyną zadziałała i to by było to co lubię ,ale ten minimalizm tez jest ładny
Odpowiedz
Nie wiem ktory fajniejszy. Jeden i drugi ciekawy. Okienka to mily akcent i fajny pomysl. Kropeczki- niby nic, ale tyle zmienia.
Ten czysty strasznie przyciaga wzrok. Z jednej strony az sie prosi, zeby mu cos dodac, jakies cienie, kropki, pociemnic.... ale z drugiej strony taka czystosc jest kapitalna.
Odpowiedz
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe komentarze. Cieszy mnie, że takie drobiazgi przypadły Wam do gustu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl