Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
boki sa super - góra no cóż góra mi się nei podoba jakoś coś z tym otywem jest nie po mojemu - czemu ??? hmmmm sama nie wiem - tak poprostu czuję
widze też ślady od pedzla- ja bym je papiere sciernym delikatnie przeciągęła by nie były aż tak widoczne
ale boki ??? boki to mistrzostwo swiata
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz wszystkim dziękuję Wink))
===============================

Robiłam dla sąsiadki tacę w maki i ją zwaliłam Sad Chciałam aby powierzchnia była taka jak lustro i zalałam ją lakierem. I o dziwo! taca zaczęła bokami puchnąć i lakier spływał do środka...
Teraz leży zeszlifowana na maxa i czeka na natchnienie...
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oli.... Qrcze... Nie pomyślałam o fotkach Sad
Taca jest okrągła. Obwódka jest z drewna ale środek czort wie z czego. Niby spód czuć, że drewniany to wewnątrz jest jakaś miękka. Można paznokciem zrobić rowki.
Zalałam lakierem bo chciałam mieć śliczną taflę bez maziania pędzlem i się nie udało Sad
Ale nic to... zaraz ją biorę drugi raz na warsztat Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
no postarałaś się jak zawsze, pudełko na przynęty fantastyczne i motyw i kolory wszystko dopięte na ostatni guzik a co do tacy to tam mogła być wstawiona płyta pilśniowa lub cieniutka sklejka a to też puchnie .
Odpowiedz
Właśnie myślałam o płycie pilśniowej. Zrobiona była tak, że jak postawiło się coś mokrego na niej to zostawały brzydkie ślady i puchła.
jak można takie coś sprzedawać? No, chyba, że ma tylko stać.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
no jak mówisz że nawet od mokrych naczyń puchnie to postępuj z nią ostrożnie myślę że cieniutkie warstwy wszystkiego i dopiero na bardzo dobrze wyschniętą pracę też cienkie warstwy lakieru dobrze wysuszyć i następną i tak do skutku
Odpowiedz
Reklama
No właśnie pracuję nad nią już od 9 rano. zaraz będę naklejać wzorek czyli maczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No to piekny domek na blystki sprawilas synowi Smile, bardzo podobaja mi sie takie mocne kolory, a ryby to juz w szczegolnosci.... szkoda, ze w tzw. realu prace tak barwne nie za bardzo wspolgraja z wnetrzami, ale wlasnie pudelko na przynety - idealne do takich 'kolorowych' eksperymentow.
Odpowiedz
                Dziękuję wszystkim za komentarze Wink)

W trakcie reperowania zwalonej tacy machnęłam takie słoiki. Jeden dla makowej sąsiadki ( ten w bieli) a drugi dla mnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A sobie odgapiaj a mnie będzie bardzo miło Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl