Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dlatego chyba bym nie umiała robić czegoś pod ścisłe wskazania klienta. Ja to wolę wiecie, zgrywać artystkę Tongue
Odpowiedz
Reklama
Ja lubię robić pod konkretne zamówienie... A raczej mi to nie przeszkadza... Jednak czasami jest takie małe "ale" które nie pozwala nacieszyć się pracą.
Dlatego najfajniej robi mi się dla siebie samej Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
zegar przez to że taki goły dużo stracił na urodzie no, ale klient nasz pan wykonanie piękne, a młoteczek cudny muszę sobie zrobić podobny jest ślicznyBig GrinBig Grin
Odpowiedz
L_S masz rację. To jest stresujące i to bardzo.
Dzisiaj właśnie sąsiadka przyniosła mi do naprawy tacę. Zwykła, okrągła, z motywem lawendy. mają być maczki jak na zegarze ale tylko po jednej stronie tacy. Reszta biała. Niby roboty mało ale tez i satysfakcja pewnie będzie mała Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Makowy zegar fajny ale faktycznie za "czysty". Ale to rzecz gusty i klient nasz pan! Doniczka śliczna - nastraja jesiennie. Młotka takiego jeszcze nie widziałam! Niejednemu by się przydał! Wink
Odpowiedz
(09-04-2013, 09:07 PM)kachifoo napisał(a): Makowy zegar fajny ale faktycznie za "czysty". Ale to rzecz gusty i klient nasz pan! Doniczka śliczna - nastraja jesiennie. Młotka takiego jeszcze nie widziałam! Niejednemu by się przydał! Wink

Dziękuję za odwiedziny Wink)) Młoteczka nie oddam bo on mój ci jest Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(09-04-2013, 09:06 PM)abask napisał(a): L_S masz rację. To jest stresujące i to bardzo.
Dzisiaj właśnie sąsiadka przyniosła mi do naprawy tacę. Zwykła, okrągła, z motywem lawendy. mają być maczki jak na zegarze ale tylko po jednej stronie tacy. Reszta biała. Niby roboty mało ale tez i satysfakcja pewnie będzie mała Sad

Zeby bylo bardziej satysfakcjonujaco i elegancko podziel tace niesymetrycznie na 2 czesci np. delikatnymi kropeczkami w linii falistej. Niby nic, a moze byc ciekawie.
Odpowiedz
Haha... Żadnych kropek nie ma być. No i git Wink Taca "zrobiona". Tylko polakierować. Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Pokazuj.
Odpowiedz
Jeszcze schnie i nie chcę jej ruszać. Ale już się robi słoik z maczkami Wink) też "czysty" Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl