Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Abasku - tak jakoś się zrobiło, że w niektórych wątkach (u Reni, u Shanki) jak ktoś pisze pierwszy post na stronie, to go nie widać i wywala na pierwszą strone. Musi ktoś inny napisać - wtedy wszystko wraca do normy...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Aaaa.... To nie wiedziałam Sad((
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Renatka ma takie urozmaicenie w swoim wątku Smile Ale te posty są, zobaczysz, gdy ktoś następny napisze. Zuza jest specjalistką od ratowania wątku Renaty Big Grin
Odpowiedz
Muszka... Nie jest tak źle z tymi łubiankami. daje sie je robić Wink Najgorsze jest chyba pomalowanie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wbrew pozorom łubianka nie pije farby. Ja maluję dwa razy taką gęściejszą farbą. Jedyne co utrudnia malowanie, to te wszystkie zakamarki.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A ja nawet nie zauważyłam Wink)) Ja też się cieszę, że poznałam Ciebie Renatko i wiele fantastycznych dziewcząt. Miło i wesoło spędzam z Wami czas a do tego jeszcze się uczę Wink dziękuję Wam bardzo i świeżo upieczony jabłecznik stawiam Wink
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A ja myślałam że Hania obchodzi jakies imieniny czy urodziny Smile. Dopiero za drugim razem załapałam o co chodzi , ale ze mnie rozdziawa Wink . Hania gratuluję 100-weczki SmileSmile. Jabłecznik wygląda pysznie.
Odpowiedz
Ten jabłecznik jest smaczny i troszkę innowacyjny. Wszystkie produkty na sucho się wrzuca na blaszkę. Mam przygotowane fotki i jeśli zechcecie to wrzucę przepis do odpowiedniego działu Wink))

Jeszcze raz dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Gratulacje! Smile

Kawał jabłecznika łapie i zmykam!

A tak w ogóle to chyba najszybciej ze wszystkich dobiłaś do seteczki Smile Szkoda, że Kasi/Martyny nie ma, ona by znalazła w statystykach...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Co tam statystyki... Jak jest fajnie to człowiekowi gęba się śmieje no i fajniej się pisze Wink)
Jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie na tym forum Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl