Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Tak!
Łazienkowy numero uno, bez dwóch zdań, brawo!
Odpowiedz
Reklama
Pomysł z przeniesieniem motywu kafli na przedmioty - pierwszorzędny! I koronkowe wykończenie rewelacyjne. Kolejny niesamowity Twój pomysł.
Odpowiedz
No nie mam słów po prostu Smile Jakie Ty masz genialne pomysły kobieto Smile
Oczywiście dla mnie też komplet łazienkowy wymiata!!
Cieszę się przeogromnie, że Cię choć internetowo poznałam. Ileż się można od Ciebie nauczyć Smile
Odpowiedz
jejkuuuu... Ja nie wiem, co teraz napisać... Normalnie się zaczerwieniłam. Nie spodziewałam się, że ten komplet łazienkowy tak Wam się spodoba. W końcu to nic innego jak naklejone wydruki.
Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie przemiłe komentarze Wink))

oli... Powiedz kotu niech się nie boi. Jego kuwetę oszczędzę Wink)
Wyobraziłam sobie płetwy całe w decu i serdecznie się uśmiałam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Płetwy w motywy z rafy koralowej... Albo w rybki...
Abask, ja w Ciebie wierzę, dasz radę Big Grin
Odpowiedz
Abasku - śliczny ten komplet łazienkowy. Pomysł rewelacyjny z drukowaniem kafla Smile
A tę serwetkę storczykową też lubię i zabrałabym, ale to dla Twej synowej Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Ja tez dolacze sie do pochwal komplety lazienkowego. Piekny podarunek I mega fajny pomysl z zeskanowaniem wzoru. Oj beda im goscie zazdroscicSmile
Paryski tez piekny, ale lazienkowy jednak goraSmile
Odpowiedz
Komplet lazienkowy przeswietny, ciekawe czy nie moglabys sie podczepic pod kafle w sklepie z puszkami po chusteczkach? niejedna para by sie pewnie skusila... Smile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))

Dominiq... O tym to ja nie pomyślałam Wink) kto wie, kto wie... Może i coś wymyślę Wink Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abask, wymiatasz dosłownie, jak MacGiver czy jak to się pisało. Faktycznie komplet łazienkowy jest the best, pracuś z ciebie niesamowity, ja się grzebię z jedną szkatułką dwa tygodnie, a ty tu tyle nowości narobiłaś :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 64 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl