Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jejku! Że też Ci sie chciało.... Ja to za leniwa jestem na takie rzeczy.... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczynki Wink))) Akurat te rzeczy robiłam z wielką, wielką przyjemnością Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale się błyszczy! fajneSmile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Piekny prezent, az bedzie szkoda otworzyc, moze na jakas rocznice zachowaja? Smile Ja sie tak boje domalowywac, zreszta calosciowych motywow jakos nie robie, ale gdybym robila to Tobie i Anioleczkowi bym wysylala na domalowanie Smile
Odpowiedz
Miło mi, że się Wam podoba Wink))
Jeśli chodzi o domalowywanie to rewelacyjnie sprawdzają się kredki akwarelowe. należy jednak pamiętać, że kredkami malujemy bezpośrednio na farbie a nie na lakierze. Do "rozmazywania" używam patyczków do uszu, które lekko moczę w wodzie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piekny prezent. Balabym sie otworzyc. Wlaciwie moze nie balabym sie, ale szkoda by mi bylo niszczyc tyle pracy.
Odpowiedz
Reklama
Pamiętam, że kiedy wychodziłam za mąż moja mama dała mi w prezencie butelkę Bolsa z pozytywką a w jego środku tańczy Balerina. Mam do dzisiaj a to już będzie 34 lata. U mojej mamy stała ok 10 lat czyli wiekowe to to Wink

Jeśli chodzi o szampana to z łatwością można go otworzyć bo lakier jest do nakrycia szyjki.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(07-01-2013, 11:47 PM)muszka napisał(a): Piekny prezent. Butelka super a domalowania i to kredkami? Jestem pełna podziwuSmile Będą mieli pamiątkę tak ważnej chwiliSmile

Kredki są akwarelowe więc łatwo je rozprowadzać później wodą. Ja robię tak: Kilka pociągnięć kredką w jednym miejscy a później patyczek do uszu nasączony wodą i rozcieram Wink Po wyschnięciu nakładam kolejny kolor i znów patyczek z wodą.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Fantastyczny pomysł!!! Takie prezenty lubię najbardziej, bo są na prawdę od serca, ktoś poświęcił przygotowaniu więcej niż 5 minut w sklepie. Mam kredki akwarelowe, ale nie pomyślałam, żeby ich użyć do decu - super pomysł, skradnę go sobie :-) pozdrawiam
Odpowiedz
O kredkach też się dowiedziałam od innej dekupażystki Wink)
Fajna sprawa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 100 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl