Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
            Zrobiłam sobie ot tak śmieszny butelko-wazonik Wink) Prawdziwa woda i prawdziwe kwiatuszki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Omatko! Jak tyś to zrobiła?????

Zabieram razem z wodą i kwiatuszkami! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Nie przestajesz mnie zadziwiać Smile
Świetna butlowazona Big Grin
Odpowiedz
Smile))
Wydaje się troszkę trudne ale tak nie jest. Wazonik jest z opakowania czytnika kart. Wycięłam go tylko i nakleiłam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Koncept niesamowity! I wykonanie bardzo mi się podoba, trochę tylko razi mnie ta zakrętka, chyba wolałabym ją bardziej pobieloną.
Zdradzisz, jak to zrobiłaś?
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi bo to taka prostota.
Butelka pomalowana na zielonkawo, przód ciemniejszy. Po wyschnięciu na bokach i z tyłu, na wypukłościach starłam farbę papierem. Z przodu odcisnęłam stemple w czarnym tuszu i diabelec podczas lakierowania zaczął się rozmazywać. Zmyć się to to nie dało dlatego dorzuciłam złota żeby coś uratować. Wazonik to opakowanie po czytniku kart. Wycięłam go ze środka plastikowego opakowania. U góry zrobiłam mały otwór.Przykleiłam ( męczyłam się ponad godzinę stosując różne kleje) kropelką. Później uszczelniłam lakierem. I to wsio Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Wow. Kreatywności to Ty masz strasznie dużo. Podziel się z innymi Smile (mam ty na myśli mnie)
Butla pierwsza klasa. I ja proszę o instruktaż, jak zrobić butwaz Wink
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Chodziło mi o to, z czego ten wazonik Big Grin Może i prostota, ale wpaść na pomysł trzeba!
Odpowiedz
Erato..... Stronę wcześniej opisałam. Ja zanim jakieś opakowanie wyrzucę to trzymam kilka dni na widoku i sobie na nie spoglądam bo może do czegoś się przyda Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hmmm... ja też zostawiam różne-różności.... Jest jednak jedna między nami różnica - ja zazwyczaj potem ich nie wykorzystuję... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 78 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl