Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jeśli chodzi o kolor maczków to chyba troszkę zdjęcie oszukuje. Nie są aż tak ostro czerwone.Natomiast tło pomalowałam farbkami na zielono Wink
Jeśli chodzi o motylka to córcia sąsiadki sobie go pomalowała. W końcu był dla niej Wink)) Ba! Żeby tylko tego motylka pomalowała to by było dobrze. Mam też pomalowaną doniczkę co stała na oknie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Podobają mi się oba chusteczniki! Może i trochę dużo się na nich dzieje, ale jak będą stały w "spokojnych" kolorystycznie miejscach, to będzie wszystko OK! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Motylki miały być jeszcze na wierzchu pudełka hehe. Udało się przekonać dziewczynkę żeby ich tam nie nakładać Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A.. jeżeli tak, to gratulacje dla właścicielki Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Motylek, to wolałabym, żeby odleciał z tego chustecznika Big Grin Ale właścicielka motylka na pewno zachwycona!
Piękny motyw makowy - bardziej podobałby mi się na białym/kremowym tle. Ale i na zielonym pięknie.
Odpowiedz
Abasku-oba chusteczniki mi się podobają-ten brązowy -brawo za spryt Smile .Ja w tym brązowym chyba zrezygnowałabym z tego dolnego motywu i w tym miejscu dałabym bejcę ale to moje widzimisie jestSmile Makowy ciekawy na tym zielonkawym tle-hehe widzę, że ten sam motym "męczył" nas ostatnioSmile
Odpowiedz
Reklama
        Dzięki za komentarze Wink
teraz trzy, moje pierwsze, zakładki. Powstały przez przypadek bo uczyłam się transferowania Wink) Na dodatek wypróbowałam na nich zdobienie dziwnymi foliami, które dostałam od bratowej dlatego są na nich odrobinki złota i srebra.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No kurcze-Oli mnie wyprzedziła i porwała samochodzikową zakładkę. Najbardzie mi się ona spodobałaSmile)Pozostałe 2 zakładki bardzo ładne-tyle, że ja tak za bardzo nie lubię ani złota ani złoceń-ale to juz moje własne widzimisie jestSmile
Odpowiedz
Ja za złoceniami też nie przepadam. Chciałam wypróbować coś, co dostałam i nie wiedziałam co z tym zrobić ani do czego to służy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ta z samochodami super - kwiatkowe też ładne, ale nie tak oryginalne. Te samochody to są transfery?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 81 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl