Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Komplet łazienkowy ekstra, jest czym oko nacieszyc!
Odpowiedz
Reklama
Rzeczywiście, ta butelka z koniem to..... Zostaw zdjęcie na pamiątkę. Ja zabieram osłonki a może to wazon?
Odpowiedz
                    Nie ma osłonek Wink Wazon i wazonik a także pojemnik na czosnek w... Czosnek Wink czy tam cebulki Wink)
Mam dzień wklejania fotek Wink)

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Cudny ten komplet łazienkowy Smile
I dzwonki cudne (zdradzisz gdzie kupujesz? bo właśnie mi wpadło do głowy, że w tym roku mogłabym zamiennie z bombkami porobić... a może zamiast nawet, bo ogromnie mi się podobają).

O, doszły świece Smile
Odpowiedz
Dzwoneczki zabrane. Szkoda, to ja zabieram niebieską świecę.
Odpowiedz
Reklama
Dzwoneczki kupowałam w "lumpeksach" jak byłam w UK Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jak zwykle same piękne prace. Bardzo spodobała mi się świeca z MJ. Zwykle nie przepadam za tego typu motywami, ale ta jest superSmile
Odpowiedz
(05-25-2013, 03:50 PM)Joanka215 napisał(a): Jak zwykle same piękne prace. Bardzo spodobała mi się świeca z MJ. Zwykle nie przepadam za tego typu motywami, ale ta jest superSmile

I świeca i to wielkie jajo z MJ było na zamówienie dla koleżanki Wink)

I dziękuję bardzo za miłe ( jeszcze) słowa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-25-2013, 05:54 PM)grarut napisał(a): No to już tak miło nie będzie, oj nie będzie.
Po pierwsze! Dlaczemu znowu tyle za jednym zamachem. Nie mogę się skupić przez Ciebie
Po drugie ta końska butelkaBig Grin to najbardziej mnie ten korek na górze tak mi się jakoś skojarzyłoBig Grin
Po trzecie... uff, Co po trzecie? Aaaa! Już wiem. Nie wiem co to jest blaszka czy cóś i ten za duży motyw, i jeszcze widać, że naklejony i widać, że lakieru nie ma .... o i miło nie jest. Zaraz zobaczę czy dalej będzie nie za bardzo miło (kurcze muszę dwa okna otwierać, żeby napisać komentarz). O już mam, fakt kraka za dużo, Tongue i jeszcze... nie rozumiem, jak mogłaś do wazonika z różowymi kwiatkami włożyć żółty kwiatek - nie rozumiem A taca maczkowa bardzo mi się podoba i komplecik łazeinkowy również, a dzwonki, a dzwonki wszystkie są śliczneSmile Chętnie bym przytuliła

A i zapomniałam napisać, że w tym wazoniku, to tylko ten żółty kwiatek mi się nie podobaTongue

HAHA... Jak ja lubię Wasze komentarze Wink)
Cicho, teraz ja Wink)
Kooonie... No pisałam, że flaszka zwalona. Koreeek... Qrde... Nie umiałam zrobić normalnej kulki z papieru toaletowego nasączonego klejem Wink Nooo... I już wiesz, co wyszło Wink)
Kwiatek jest żółty bo takie miałam w wazonie i jednego kotek obgryzł Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl