Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Podziękować za komentarze Wink Wink

HM była dla Roksany, miłośniczki tegoż filmu i aktorki Wink))
A parka... Cóż. Kicz czy nie kicz ja nie wiem... Koleżanka kocha takie właśnie klimaty no to i dostała to, co chciała. Ja tam o gustach z nikim nie dyskutuję tylko robię to, co chcą. Nawet jeśli mi to nie leży Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Kiedy zaczynałam decu pracowałam zawodowo. Miałam zmianę od 14-22
Wstawałam ok 6 rano i kleiłam do 12. Wracałam po pracy i lakierowałam czy kleiłam. Od roku nie pracuję więc mam czas na decu ale za to problem z rękoma. Mniej sprawne niż kiedyś.
No i obowiązki domowe też mam. Jednak jak coś zaczynam to oderwać się nie mogę od tego klejenia Wink))

                    No to jeszcze kilka starych pracek Wink)) Wieszak z kotkami to pamiątka po pierwszych kotkach, które wydałam na świat w moim domu przygarnięta kotka Wink)

                       

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Juz nawet nie zapytam co tam jeszcze przed nami chowaszTongue
Podobaja mi sie talerze. I drewniany dekorekSmile
Podziwiam Cie, ze udalo sie przykleic po calosci serwetke na 1-szym talerzu. Mam indentyczna. Jest tak miekka i chlonna, ze mnie sie trudno z nia pracuje.
Odpowiedz
Jeszcze coś tam się chowa Wink)
A tą serwetkę z ptaszkiem strasznie lubię. Mam też ją na wazonie Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Świetne talerze - ja porywam oczywiście ten z motywem latarni morskich Big Grin Ale pozostałe też są piękne, ten z konwaliami rewelacja. To jest wszystko zdobione od spodu?
No i jajowaty wazon z magnoliami, komplet do lampy Big Grin
Odpowiedz
Wszystkie talerze, a raczej podkładki pod świece, są z wierzchu klejone. Jedynie z konwaliami to patera ale też z wierzchu klejona Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
jestem zachwycona Twoimi pracami rewela rewela i jeszcze raz rewelaSmile
Odpowiedz
Bardzo, bardzo ładne.Szczególnie podstawka z fiołkami.
Odpowiedz
Porywajcie co chcecie Wink))
Pięknie dziękuję Wam za komentarze Wink)) Wieczorkiem wrzucę kolejne foteczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Rany boskie, Abasku! Ja jestem w ciężkim oszołomieniu Big Grin Wszystkie dzieła piękne, bez rutyny i za każdym razem coś nowego Smile Ostatnie talerze mnie osobiście powaliły na kolana Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl