Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Kocią czarno-białą podziwiam.
Odpowiedz
Reklama
(05-16-2013, 11:16 AM)grarut napisał(a): Abasku tu masz link Smile
http://decoupageforum.pl/decoupage-OBRAZ...DRUKOWANIA

Dziękuję bardzo Wink)) No ja taka slepota, że znaleźć nie mogłam Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Urokliwe skrzyneczki. Starannie wykonane i ta dbałość o detale.Jeśli chodzi o wybór, to ja zdecydowanie kiciusiowe.Smile
Odpowiedz
Przyszła pora na doniczki i pojemniczki Wink
                   

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I znow duzo do ogladania Smile
Najbardziej podoba mi sie, bardzo starannie wykonane, niebiesko-biale wiaderko oraz sloiczki herbaciane. Kolejny raz roze dobrze sie prezentuja w polaczeniu z czarnym motywem.
Odpowiedz
Niebieski cebrzyk Heart Śliczny. Ten ze storczykami tez mi się podoba, no ale ja to wiadomo, obsesja niebieskości Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Dołączam do fanklubu niebieskiego cebrzyka i przepięknych pojemniczków na herbatę. Wszystkie prace jak zwykle przepiękne, ale cebrzyk i pojemniczki wygrywają w cuglach Big Grin
Odpowiedz
a mnie sie podobaja sloiczki na kawe i miete kurcze co ja pisze wszystkie sa rewelacyjneSmile
Odpowiedz
Bardzo ladne prace. Czy te koszyczkowe to drewniane oslonki na doniczke?
Przybornik na biurko taki ''spokojny''. Najmniej podoba mi sie termos(??) ze wzgl. na tez zolty kolor przy motywie. Najbardziej- chyba tez to niebieskie cudenkoSmile
Odpowiedz
No nie. Kiedy Ty to zrobiłaś? powtórzę za wszystkimi- cebrzyk niebieski.Mnie zauroczyła też doniczka w mlecze.Szczególnie urokliwe, bo nie na moim trawniku. Zabieram.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl