Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Świetny pomysł miałaś i wykorzystałaś go rewelacyjnie Smile
tak, jakby musiało być Smile
faktycznie wyszło jak perfekcyjna konturówka, super!
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję i miło mi, że Wam się podoba Wink))
Teraz konewka podlewa kwiatki
u mojej miłej, wesołej sąsiadki!
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
FajowaSmile Aż się chce podlewać - chyba zdekupażuję moją starą konewkę balkonową Big Grin Czym Ty to gruntujesz, żeby się trzymało? Mam tylko primer Fluggera, nie wiem, czy się nadaje.
Odpowiedz
(05-10-2013, 10:57 AM)Erato napisał(a): FajowaSmile Aż się chce podlewać - chyba zdekupażuję moją starą konewkę balkonową Big Grin Czym Ty to gruntujesz, żeby się trzymało? Mam tylko primer Fluggera, nie wiem, czy się nadaje.

Szczerze? Niczym nie gruntuję. Jedynie przed położeniem farby traktuję powierzchnię papierem ściernym. Kładę dwie, trzy warstwy farby ale czekam az każda warstwa dobrze wyschnie. Inaczej przy nakładaniu kolejnej warstwy na jeszcze nie wyschniętą powierzchnię poprzednia warstwa ciągnie się za pędzlem.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysl. I kwiatek wytloczony dodal uroku, znalazl swoje miejsce i nie przeszkadza.
No i kropeczkiSmile
Super. Ja bym sie juz nie zamieniala na konewkiTongue
Odpowiedz
Ja się zamieniłam z wielką chęcią bo kocham niebieskie kolory natomiast nie lubię zieleni i żółci Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ładna kompozycja. Sąsiadka pewnie zadowolona,ale Ty także możesz być z siebie dumna, bo zdobienie wyszło super! Smile
Odpowiedz
Abask, nie do wiary, tylko jedna rzecz w jednym poście Wink.
Słodka ta konewka, świetna kompozycja, kolory choć nie twoje ulubione to znajdą wielu zwolenników i mnie wśród nich. Ta konewka to plastik?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Wink))
Konewka jest plastikowa Wink
hehe... Jedna praca a inne czekają na wrzucenie fotek Wink)) Spoko... Znajdę chwilkę i wrzucę Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                   
(05-11-2013, 03:41 PM)oli napisał(a): O matko, trzeba się znów przygotować na atak :-DDDDDD

hehe... Ty już prace moje znasz Wink)
Ale sie rzekło.... Wink

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl