Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(05-08-2013, 01:11 AM)craftingbydominique napisał(a): tlo mi wlasnie wpadlo w oko, pionowo i poziomo nakladany akryl albo bitum daje tez takie efekty, byle szortkim pedzlem Smile. ogladalam dzis sowkowe motywy dzisiaj wlasnie Smile, przeswietne sa...
aha, i troche sie zastanawialam czy to wiklina zapleciona, czy ki diabel, po 20 sek dotarlo, ze konturowka Smile
Zgadza się. Konturówka. Przeźroczysta część na nakrętce to kawałek opakowania od papierowych foremek do muffinek. Ziarenka sobie w tym grzechoczą Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
super pomysl z grzechoczacymi ziarenkami kawySmile
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jak syn postawi słoik w pracy to szef zrozumie o co kaman Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abask, nie nadążam za Tobą. Dopiero co skończyłam etui. Super są!
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Dziękuję Wam dziewczynki Smile)
Tutaj jest tak fajna atmosfera, że aż się chce pisać, czytać, fotki wstawiać Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-09-2013, 12:13 AM)oli napisał(a):
(05-08-2013, 10:49 PM)abask napisał(a): Tutaj jest tak fajna atmosfera, że aż się chce pisać, czytać, fotki wstawiać Wink))
Prawda? Smile
Powinnam Ci podziękować Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(05-09-2013, 12:16 AM)oli napisał(a): Podziekowania przyjęte :-))))))))))
Posiem bardzo Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                Wczoraj skończyłam konewkę dla sąsiadki. Wcześniej zakosiła tą niebieską, którą Wam pokazywałam. W zamian przyniosła mi inną do obróbki i obiecała, że jak zrobię ją w zieleni czy żółci to się ze mną zamieni. Miałam z nią mały kłopot bo miała wytłaczane kwiatki po obu stronach i na początku nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić. Zeszlifować się nie dało by by się zrobiły dziury więc poradziłam sobie inaczej.
Tym sposobem niebieska wróciła do mnie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I poroadzilas sobie genialnie, mozna by pomyslec, ze to perfekcyjna konturowka Smile. Stemple, delikatne, sa przeswietne, tudziez otwor w sercu slonecznika Smile
Odpowiedz
Rewelacyjna, wytłaczany kwiatek w niczym nie przeszkadza , a te kropeczki.... ach.....Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl