Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
[/quote]Dbam ile się da Wink))
I dziękuję Wink)) Od zawsze kochałam robótki Wink W domu masa wyszywanych obrazów na które miejsca już nie ma. [/quote]

Abasku pochwal się wyszywankami w dziale "nasza twórczość", plizzzz Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
Kolejne piekne prace. A dopiero co widzialam hurt, i teraz znowTongue
Podoba mi sie najbardziej ceramika. Motyw jablkowy jest swietny. Wypalalas?
A pierwszy wazon tez nie jests zly. Bo pierwszy, bo zrobiony zapewne z wielka atencja, no i od niego sie wszystko zaczelo. Ja moich pierwszych prac juz nie mam. Pozbylam sie bez bolu i wiekszych problemow. Zostaly tylko fotki i smiech jak je ogladamSmile
Odpowiedz
(05-07-2013, 10:30 AM)Shanna napisał(a): Kolejne piekne prace. A dopiero co widzialam hurt, i teraz znowTongue
Podoba mi sie najbardziej ceramika. Motyw jablkowy jest swietny. Wypalalas?
A pierwszy wazon tez nie jests zly. Bo pierwszy, bo zrobiony zapewne z wielka atencja, no i od niego sie wszystko zaczelo. Ja moich pierwszych prac juz nie mam. Pozbylam sie bez bolu i wiekszych problemow. Zostaly tylko fotki i smiech jak je ogladamSmile

Nie wypalałam i jakoś niczego nie wypalam Wink))
Powiem, że ten pierwszy wazonik to było moje pierwsze liźnięcie decu Wink)
A później się rozpędziłam. Miałam jeszcze paterę ale zwaloną na maxa Wink) jej nie ma ale wazonik został Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Skoro nie wypalalas to czym zabezpieczalas? No i jak sie sprawuje w normalnym uzytkowaniu? Nie odpada nic?
Odpowiedz
(05-07-2013, 11:33 AM)Shanna napisał(a): Skoro nie wypalalas to czym zabezpieczalas? No i jak sie sprawuje w normalnym uzytkowaniu? Nie odpada nic?

Tylko lakierowałam Wink)) Sprawuje sie dobrze tak jak i inne wazony z tym, że uważam przy myciu. Na zewnątrz wycieram wilgotną szmatką. Staram się nie zamoczyć go za bardzo. I jakoś wszystko się trzyma Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                Dzisiaj tylko jedna pracka. Synek chciał do pracy słoik na kawę no to mu zrobiłam ( przy okazji miała ta praca iść na konkurs ale w ostateczności zrezygnowałam) A synek wziął ci ja proszę mazak i dopisał sobie to i owo żeby szef widział Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Byłam ,troszkę zobaczyłam ,tym co widziałam tylko się pozachwycać mogę)
w wolnej chwili zapewne wrócę do watku.
Odpowiedz
Przepraszam, wstawił mi sie obrazek wyszywany i nie potrafię go usunąć Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haha... Mówisz, że na to lekarstwa jeszcze nie wynaleziono?
Może i dobrze Wink))
Ścianka jest pomalowana akrylowymi kredkami a później mokrym pędzelkiem "porozciągane" czy też rozmazane różne kolorki Wink To był taki troszkę eksperyment Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
tlo mi wlasnie wpadlo w oko, pionowo i poziomo nakladany akryl albo bitum daje tez takie efekty, byle szortkim pedzlem Smile. ogladalam dzis sowkowe motywy dzisiaj wlasnie Smile, przeswietne sa...
aha, i troche sie zastanawialam czy to wiklina zapleciona, czy ki diabel, po 20 sek dotarlo, ze konturowka Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl