Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
tak duzo prac.. Nie wiadomo co wybrac Smile
Odpowiedz
Reklama
           
Dzięki dziewczynki Wink))

Oli.... Aleś się dopatrzyła. Muszę poszukać fotek tego co jest w tle i Wam pokazać Wink))
Znalazłam Wink)) Pobawiłam się wzorkami na ścianie Wink)
Zegar jest srebrny a kolor wokół niego jest domalowany Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
ło matko Abasku,ale dowaliłaś prac.Nie umiem wyróżnić która najładniejsza Huh Czy jest coś czego jeszcze nie decupnęłaś? No wszystkie jesteśmy zarażone tym wirusem ale u Ciebie to już chyba najwyższe stadium.Big Grin Jak tu wlezę to już czasu nie starcza na oglądnięcie innych.Ale rozumiem ,bo gdybyś tak jak my po 1, 2 prace wstawiała to może do 2015 pokazałabyś ze 30% Big GrinBig GrinBig Grin Podziwiam,podziwiam Heart





Odpowiedz
(05-06-2013, 11:35 PM)satori napisał(a): ło matko Abasku,ale dowaliłaś prac.Nie umiem wyróżnić która najładniejsza Huh Czy jest coś czego jeszcze nie decupnęłaś? No wszystkie jesteśmy zarażone tym wirusem ale u Ciebie to już chyba najwyższe stadium.Big Grin Jak tu wlezę to już czasu nie starcza na oglądnięcie innych.Ale rozumiem ,bo gdybyś tak jak my po 1, 2 prace wstawiała to może do 2015 pokazałabyś ze 30% Big GrinBig GrinBig Grin Podziwiam,podziwiam Heart

No to mnie rozbawiłaś Wink))
Nazbierało się tego Smile Ale z racji wieku i rozwijającej się choroby bardzo się spieszę aby jeszcze cokolwiek zrobić zanim na dobre przestanę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nie Abasku , Ty jesteś nieuleczalnie chora Big Grin.Ta choroba opanowała całkowicie Twój umysł i ciało.Nigdy Ci nie odpuści.Tak już zostanie do końca życia.Ale to pozytywne zakażenie ku naszej uciesze - więc się nie martw.
My się bardziej martwimy jak cisza u Ciebie i nic nie pokazujesz.Wink





Odpowiedz
Satori Wink))
Raz na 2-3 mies przez tydzień nie ma mnie w kraju i mam wtedy kiepski dostęp do netu. Zdarza się też, że jedna albo druga ręka odmawia mi posłuszeństwa. Wówczas nie jestem w stanie nic zrobić.
Ale... Generalnie nie jest jeszcze ze mną tak źle aby Was nie pozanudzać robótkami Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
No wiesz co? Grzeszysz kobieto! bo o zanudzaniu to akurat u Ciebie nie może być mowy !! Ale dbaj o te ręce swoje ,bo to skarb Twój.Piękne rzeczy tworzą!





Odpowiedz
(05-07-2013, 12:12 AM)satori napisał(a): No wiesz co? Grzeszysz kobieto! bo o zanudzaniu to akurat u Ciebie nie może być mowy !! Ale dbaj o te ręce swoje ,bo to skarb Twój.Piękne rzeczy tworzą!
Dbam ile się da Wink))
I dziękuję Wink)) Od zawsze kochałam robótki Wink W domu masa wyszywanych obrazów na które miejsca już nie ma. Decu stoi wszędzie gdzie tylko można postawić lub powiesić Wink
Jeszcze 2 mies i będę miałam dla seibie cały pokój na warsztat Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
uuu to zazdroszczę,ale warto zainwestować szczególnie ,że produkcja ciągła.A tak to ciągłe wyjmowanie i chowanie,i szukanie i bałagan...





Odpowiedz
Inwestycja to raczej nie. Syn idzie "na swoje" ( będzie mieszkał "za ścianą" Wink) i pokój mi będzie stał pusty Wink) To sobie warsztat zrobię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl