Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Znalazło się jeszcze coś do wstawienia Wink)
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
O rany ile tego wszystkiego!
Spinki są super Smile
Odpowiedz
                    Zestaw pisanek Wink) Jest ich dużo więc wrzucę kilka fotek a reszta innym razem Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                   

(05-06-2013, 07:30 PM)grarut napisał(a): Abask pisanki zostaw na wielkanoc, bo jakoś tak klimatu nie ma. A na wielkanoc, jak znalazłTongue

Wrzuciłam kilka bo fotki mi się plątały na pulpicie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A jakich preparatów używasz do decou na porcelanie?
Odpowiedz
(05-06-2013, 08:14 PM)Erato napisał(a): A jakich preparatów używasz do decou na porcelanie?
Nic nadzwyczajnego. Tylko akrylówka i lakiery. Czasami na butelki daje podkład do szkła.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dzięki - myślałam, że to takie do wypalania, żeby można było myć i normalnie użytkować. Tylko niestety jeszcze nie znalazłam takiego preparatu, który by ładnie wychodził... Chyba najlepiej jak dotąd sprawdza się werniks szklący Renesansu, choć to nie jest typowy preparat do szkła.
Odpowiedz
ciekawe jest polozenie motywu tylko na srebrny metal, hm...
najmniej prace z krakiem, najbardziej: etui sniegowo-ptaszkowe (przepiekny motyw) oraz emilkowe (co za cudna dziewczyneczka Smile) - ciekawy prezent dla czlonka rodziny, jak sadze Smile
JPII byl na zamowienie? znaczy z gory zazyczony taki, a nie inny motyw... tak z ciekawosci zapytuje Smile
ciekawy jest tez efekt ex malzenstwa na monetach... przez samo zdjecie 3d. Duzo prac, to ostatnimi czasy czy z nieodleglej przeszlosci? Bo jak ostatnio tyle, to ja sie nie bawie....
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny Wink
To nie są moje ostatnie prace, jak już pisałam wcześniej. Bawię się decu blisko 3 lata to i się nazbierało Wink))
Jeśli chodzi o motywy z Papieżem to Panie same sobie wybierały z tego co miałam Wink))
Chyba Wam wkleję fotkę mojej pierwszej "pracy" To dopiero była jazda.
Serwetki ze spożywczaka, butelka z lumpexu, szkolny klej do papieru i jechane Wink))
Nic jeszcze wtedy nie wiedziałam z czym i co ugryźć Wink)) Nie miałam pojęcia, że na ciemnym tle trzeba pod wzorem podmalować aby wzór był widoczny.A jaka dumna byłam Wink)) kiedy skończyłam butelczynę, że paw się może schować Wink Dzisiaj patrzę na tę pracę z przymrużeniem oka ale i z sentymentem i za nic jej nie zmienię szaty Wink)))

       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Spineczke ostatnia porywam! cudny motyw, taki delikatny, a jednoczesnie mocny kwiat...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl