Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Piękne wszystkie wazony, ale najbardziej mnie urzekł czarno białySmile
Odpowiedz
Reklama
(05-06-2013, 09:42 AM)oli napisał(a): Nadciągnęłam wreszcie, a tu znów dwie tony prac!!! Ostatni wazon rzeczywiście ma kapitalny kształt!!! I wykończenie rzecz jasna. Natomiast z pozostałych wazonów podoba mi sie ten konikowy w wersji, gdzie nie widać koników, znaczy się same drzewa. No te dwa okrągłe, słodkie wazony z dziwnymi wskazówkami :-). Mojemu dziecku sie okrutnie spodobały, ale ja mam pytanie - jak tam wsadzasz kwiaty? :-PPPPPP

hahaha... Oli Wink)) Zegary były na dobranoc Wink)) Normalnie sama zaczęłam się zastanawiać o co Ci chodzi Wink Przeglądałam fotki i sobie myślę: No przecież wszędzie można kwiatki włożyć. Dopiero po chwili się kapnęłam, że piszesz o zegarach Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dwa dni czlowiek tu nie zagladal i teraz mam....trudno ogarnac wszystko i wybrac najlepsze.
Ale po chwili juz wiem co i jakSmile
Przede wszystkich odrzucilam wszystko co zwiazane w jakikolwiek sposob z religia (to nie moj temat), nie umiem tego ocenic.
Papierosnice mnie w ogole nie potrzebne, ale podobaja mi sie, zwlaszcza ta londynska i ta z krakiemSmile
Etui kwiatowe sa super. Na jednym tylko krak mi sie nie podoba, ale to juz tylko szczegol.
Wazony sa najlepsze. Na jednym masz drzewa i konie. Mam taka sama serwetke z drzewami i lezy gdzies na dnie, bo nijak mi pasuje. Ty sobie z tym poradzilas swietnie i super sie wkomponowalo.
Komplet czarno-czerwono-bialy po prostu mega super.
Poszalalas hurtowo, albo mialas bardzo duzo czasuSmile
Odpowiedz
zakochałam sie w tym wazoniku czarno- białym. Pasowałby mi, oj pasował Smile
Odpowiedz
Łał! Ale wysyp! Smile

Jako stara okularnica i ciut młodsza palaczka zabieram etui i papierośnicę z makami! Big Grin Szczególnie ten motyw łąki na etui urzekł mnie od razu i zawładnął moim sercem!
Wazon czarno-biały też mój mógłby być Tongue
A tak w ogóle podziwiam i ilość, i jakość!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
                    Bardzo Wam dziękuję za miłe komentarze Wink)
Ten wazon z konikami był dla tej samej osoby co papierośnica w koniki. Wink)
Jeśli chodzi o motywy religijne to robię tylko na zamówienie Wink

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Te owalne to co to? Spinki do włosów? Bardzo ładne.
Odpowiedz
Piękne prace Smile Porywam spinki stokrotkową i tę ostatnią i szybko zwiewam Big Grin
Odpowiedz
Oczywiście, że to wcześniejsze prace. A przynajmniej większość Wink)
Zgadza się. To są spinki do włosów. Wcześniej były jednokolorowe to sobie pooklejałam chociaż już nie są na mój użytek Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No piękne te Twoje drobiazgi - ale wysypujesz je naprawdę, jak z rękawa Smile Spinki podobają mi się najbardziej, no i ten porcelanowy komplecik - czad Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl