Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Chyba się spóźniłam, bo etui z Chaplinem już porwane. Wszystkie piękne Smile Komplet czerwono czarno biały piękny, ale zegar najmniej mnie przekonuje Smile Skąd Ty bierzesz tyle czasu???
Odpowiedz
Reklama
Jak osoba w słusznym już wieku mało śpię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze.
Jeśli chodzi o połysk na etui to go być nie może bo większość to pół mat.
generalnie nie lubię połysku i na początku używałam lakieru matowego. Znacznie później przekonałam się do połysku jednak niektóre rzeczy robię jeszcze albo w macie albo w pół macie.
Umieszczenie zdjęć papieża na etui było na życzenie. Najpierw powstało jedno etui a później to już leciały pod konkretne zamówienie.

Jeśli chodzi o komplet dla bratowej to jak dla mnie, idealnie pasuje u niej w domu. Ona zadowolona a ja... Bardzo bo nie ma to jak zadowolenie obdarowanego.

Gusta i zachcianki są różne i jest ich tyle ilu ludzi. To tak jak z tym jajem z MJ, które powstało na szczególne zamówienie mojej koleżanki Wink)

Wazony w tym samym kształcie co wcześniejszy Wink
                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
[/quote]

LS-ku cała przyjemność po mojej stronieSmile
Abask wazony śliczne, ale naj, naj dla mnie oba różyczkowe. Ten pierwszy taki delikatny, a ten pierwszy w drugim rzędzie... tutaj bardzo fajnie wygląda tło. Nie wiem jak go zrobiłaś, ale wygląda superSmile
[/quote]

Chyba masz na myśli wazon z konikami. Jeśli chodzi Ci o te drzewa takie w cieniu to jest to serwetka. Wszystkie niebieskości i zieloności to farbki Wink

Ups... Chodzi o różyczki. To był taki kraczek w sprayu dodatkowo potraktowany gazetą Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zmiętą gazetą "ciapałam" tu i tam Podobnie się robi na świeżo naniesionej farbie żeby uzyskać taki efekt "Ciapania". Po wyschnięciu dołożyłam w niektórych miejscach farby bo za dużo gazeta zabrała. Mniej udane miejsca przykryłam wzorkiem Wink

A to jeszcze jeden z moich wazonów w którym podobał mi się jego kształt Wink

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Czarno biały wazon bardzo mi się podoba. I kształt świetny tych wazonów, skąd je bierzesz?
Ostatni tez ma interesujący kształt, ponadto podoba mi się krak nie wypełniany niczym, pięknie!
Odpowiedz
Reklama
(05-06-2013, 12:30 AM)grarut napisał(a): To ja tak ciapam, ale woreczkiem foliowymTongue on farby nie zabiera. Tak ciapałam butelki (możesz zerknąć s.129). Ale tą gazetą tło super wychodziSmile

Śliczny. Bardzo mi się podoba. Na pierwszym kolażu, na drugim zdjęciu widzę takie jakieś pęknięcia, co to jest? Bardzo fajnie to wygląda.

I to był taki dziwny przypadek, który zaowocował takim krakiem. Nałożyłam na siebie dwa różne lakiery (Jeden znalazłam w piwnicy w słoiczku bez napisów) i ze zdziwieniem patrzałam jak pękają warstwy. Ponieważ mi się to spodobało to tak zostawiłam. Nigdy więcej nie udało mi sie osiągnąć takiego efektu.

Erato.... Wazony kupiłam na wyprzedaży w UK. W tamtym czasie kupowałam hurtowo wszystko co się nadało do decu Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wow, aleś dziewczyno zaszalała. Co za róźnorodność. Super! Smile
Odpowiedz
        Dzięki dziewczyny za pogaduszki . Smile teraz zmykam lulku Wink
Miłej nocy wszystkim Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale słodziaki!Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 80 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl