Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
o kurczęWink Jestem pierwsza więc mogę zabrać coś.. Ciężko się zdecydować, najlepiej zabrałabym wszytskie, ale zostawię cos innym Wink Biorę 3,6 i może 16 jeszczę Wink Więcej mnie kusi..
Odpowiedz
Reklama
Dobrze, że dopatrzyłam się 2 czy 3 etui, które mi się średni podobają, bo zzieleniałabym z zazdrości. A tak to moje ego nie ucierpiało a oczy nacieszyły się ładnymi rzeczami.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Kolej na papierośnice Wink
                   
Hehe... No nie zawsze wszystko musi być w naszym guście Wink))

                   

               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja porywam etui z Chaplinem! I może jeszcze to z zimowymi ptaszkami... Ależ tego natrzaskala dziewczyno... Bardzo ładne, nie wszystkie pod mój gust, a do etui na papierosy nie mogę się przekonać, bo szczerze nienawidzę papierosów Big Grin Ale Twoje prace są naprawdę swietnie zrobione.
Odpowiedz
Rany, świetne jest etui z tygrysem! Zwaliło mnie z nóg!
Papierośnice ładne, ale ja nie palę, więc żadnej nie porywam Big Grin
Odpowiedz
teraz komplecik zrobiony dla moje bratowej Wink
                   
Wstyd się przyznać ale jestem nałogowcem jeśli chodzi o palenie. Jedyna w domu bo mąż i synowie nie palą a ja nie mam silnej woli by rzucić. E-papieros, plastry i jakieś tabletki nie pomogły rzucić palenia Sad

   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(05-04-2013, 08:45 PM)muszka napisał(a): Komplet dla bratowej bardzo ładny, chociaz wydaje mi sie, że tu taka makowa czerwień bardziej by sie wpasowałaSmile
Kolor jest taki jak chciałam bratowa. To reszta farby jaka jej została. Ma część ścian w takim kolorze Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Z kompletu dla bratowej ogromnie podoba mi się wazon. Nie wiem czemu, bo styl i motyw ten sam, nie przemawiają do mnie pozostałe rzeczy. Zegar jak najbardziej na tak. Dla niektórych papierośnic gotowa byłabym zacząć palić. Moje faworytki to te z bratkiem i różyczkami z drugiego zdjęcia oraz ta z sylwetką królowej Elżbiety. Motyw królowej towarzyszył mi przez całe dzieciństwo i młodość - siostra mojej babci przysyłała z Anglii listy, a na znaczkach była tylko i wyłącznie ta sylwetka. Dawno już tego motywu nie widziałam.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Wazon faktycznie świetny, ostre, czyste linie, doskonały (choć ja nie cierpię takiego zestawienia kolorów, ale i tak mi się podoba!) Reszta kompletu już nie robi na mnie takiego wrażenia, chyba ten wzór jest tak mocny, że zestaw przedmiotów nim ozdobionych to już dla mnie za dużo.
Fajnie sfotografowałaś lusterko Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo Wink))
Papierośnice są skórzane Wink
Praktycznie każda papierośnica była przeznaczona dla konkretnej osoby.
Ta, z wizerunkiem królowej dla pana, który jest numizmatykiem.
Z wędkarzem na pomoście - dla wędkarza, taty mojej koleżanki.
Z delfinami dla koleżanki, która ma na imię Delfina.
Z konikami dla jej siostry, która uwielbia konie.
Z Londynek to pamiątka dla kolegi, który odwiedził Londyn i na etui jest zdjęcie wykonane przez niego.
I tak można jeszcze o kilku pracach Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl