Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
no to teraz wszystko jasne, o styropianie nie slyszalam... trzeba na liste inspiracji wpisac... dzieki Smile
Odpowiedz
Reklama
(04-15-2013, 04:37 PM)craftingbydominique napisał(a): no to teraz wszystko jasne, o styropianie nie slyszalam... trzeba na liste inspiracji wpisac... dzieki Smile
Ten styropian jest chyba w 4 kolorach. Żółty, czerwony, niebieski i zielony. Po dłuższym leżeniu, kiedy już raz się go otworzy, nie nadaje się do użytku więc lepiej kupić pojedyncze sztuki.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink)
Gdybym miałam policzyć ile tego zrobiłam to pewnie gdzieś ponad tysiąc.
Dużo czasu poświęcam na decu. Lubię to i tyle Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ten krak prawdopodobnie bedzie mozna dostac w B&Q bo ta firme juz widzialam- mam od nich zlota farbe.
Co do ostatniej pracy- sliczna. Tylko dlaczego to jest kuweta i dlaczego jest podswietlana? Jesli to ma byc cos a'la lampka na sciane to moze raczej kinkiet czy cos. Kuweta kojarzy mi sie z kibelkiem dla kotaSmile
Odpowiedz
(04-16-2013, 10:39 PM)Shanna napisał(a): Ten krak prawdopodobnie bedzie mozna dostac w B&Q bo ta firme juz widzialam- mam od nich zlota farbe.
Co do ostatniej pracy- sliczna. Tylko dlaczego to jest kuweta i dlaczego jest podswietlana? Jesli to ma byc cos a'la lampka na sciane to moze raczej kinkiet czy cos. Kuweta kojarzy mi sie z kibelkiem dla kotaSmile

Haha... Miałam kiedyś małe kocięta i zakupiłam kuwet na zapas. Kocięta porozdawałam a kuwetka się została. No i tak mi wpadła w ręce to sobie zdekupażowałam Wink) Na ścianie nie wygląda jak kuweta Wink))
Za to przy tym zabawy miałam sporo a moje dzieciaki kręciły tylko głowami. Za to teraz każdy chce mieć ją w swoim pokoju Wink Ale jestem twarda i nie oddaję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No i wszystko jasneSmile
Odpowiedz
Reklama
Twój rewelacyjny pomysł z kuwetą sprawił, ze chyba wszystkie domowe futrzaki z niepokojem obserwowac będą kazde poczynanie z ich kuwetamiSmile)
Masz super pomysły i do tego talent więc ogladanie Twojego wątku sama przyjemność
Odpowiedz
Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedzinki Smile a także za sympatyczne komentarze Wink
Dzisiaj miałam urwanie głowy ale jutro pozaglądam do innych wątków Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abasku ,pozdrawiam serdecznie,wchodząc tu już myślałam ,że zastanę coś nowego-tak się przyzwyczaiłam Big Grin ale nie ma tego złego... cofnę się ,bo jest co u Ciebie pooglądać i na czym oko zawiesić.





Odpowiedz
prace rewelacyjne zabieram je wszystkie hahahaha tylko pozazdroscic talentu chyle czola
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl