Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#71
No proszę....Kobieto, jak Ty kusiszSmile. Siedzę i się gapięSmile Wróciłam tu dzisiaj po raz kolejny pomimo permanentnego braku wolnego czasu, a oczywiście miałam robić cos kompletnie inszego.... No i skończyło się tak, że popodziwiałm kolejne cudeńkaSmile
Ażury wyborne, wiem ile to wymaga dłubaniny. Masz jakiś patent, aby gęsina nie pękała?Smile
Mnie brakło cierpliwości do wiercenia. Pierwsze i ostatnie jajo ażurowe w mojej karierze pękło i jeszcze to usuwanie błonek w śmierdzących wybielaczach Sad.Otóż z tego powodu cały mój zapał w tej materii uległ kompletnemu ostudzeniu.

Ps. a miałam dzisiaj używać technologii internetowej wyłącznie do służbowych zadań
Odpowiedz
Reklama
#72
Omatko!!!!! W głowie mi się kręci od tych wszystkich jaj! Ale to pozytywne zakręcenie Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#73
(04-14-2013, 09:13 PM)bohomazująca kobieta pracująca napisał(a): No proszę....Kobieto, jak Ty kusiszSmile. Siedzę i się gapięSmile Wróciłam tu dzisiaj po raz kolejny pomimo permanentnego braku wolnego czasu, a oczywiście miałam robić cos kompletnie inszego.... No i skończyło się tak, że popodziwiałm kolejne cudeńkaSmile

Niestety, gęsie wydmuszki przy wierceniu wymagają dużo pokory. Pierwsze dwa też mi popękały. Kolejne pękło przy wyciąganiu z wybielacza. Jednak je naprawiłam ( to jest to z aniołkami i napisem Love)
Ja się jednak nie poddaję i wiercę nadal. teraz czekam aż zrobi się cieplej bym mogła to robić na balkonie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#74
Dziewczyno, czy ty znasz słowo UMIAR? Smile Smile Smile. Ja wiem, że to prace z dłuższego okresu czasu, ja rozumiem, że pragniesz pochwał (zasłużonych, tak, tak), ale tak nie można, procesor w komputerze się przegrzeje jak tyle śliczności naraz będziemy wyświetlać. Przyjemności trzeba sobie dawkować, a nie tak nurzać się w nich bez UMIARU właśnie Smile Smile Smile. Kurczę, nie mam dziś wiele czasu na buszowanie po forum, a tu tyle nowego. No nic, nadgonię w tygodniu.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#75
jamajka... No właśnie zrobiłam sobie przerwę w fotkach. Na dodatek coś tam dłubię nowego Wink
A jeszcze chora jestem i czuję sie podle Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#76
Ożesz! Smile Abasku jeden Ty! Wlazłam tu pół godziny temu i ocham i sapię aż mój małżon na mnie dziwnie zerka Big Grin Kobieto, no cuda to są jakieś Smile Ogrom przepięknych i mega pomysłowych prac - powaliła mnie kuweta Smile Gratuluję talentu i pomysłów - na pewno będę tu często zaglądać Smile
Odpowiedz
Reklama
#77
Nie mam silTongue
Odpowiedz
#78
                    Dziewczyny kochaneSmile dziękuję Wam bardzo Wink
Na dobranoc zostawię Wam jeszcze coś do obejrzenia Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#79
Wałek rozłożył mnie na łopatki. Przecudny Smile Jestem pod wrażeniem ilości i jakości Twoich dzieł. Co krok to cuda Smile Porywam wałek i już mnie nie ma Big Grin
Odpowiedz
#80
prace baardzo udane Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl