Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#41
Czekaj czekaj, te podkładki są szklane? Wyglądają pięknie, jak nie lubię spękań "country", tak na szkle wychodzi to super. Okrągłe fantastyczne. No i tequila świetna Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#42
Okrągłe podkładki to MDF a te kwadratowe są szklane Wink
A teraz jeśli chodzi o krak. Będąc w UK kupiłam kraka w sprayu. Najpierw pryska się brązowym bądź złotym podkładem a później jasnym nie czekając aż podkład wyschnie. Całość schnie w ciągu 5 min i jest gotowa do dalszej pracy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#43
No nie nadążam komentować...
te podkładki na fioletach to jak dla mnie sąSmile
Odpowiedz
#44
Butelka Lucky Luck boska. Chustecznik fajny. Ciemne reliefy takie inneSmile Na plus oczywiscie.
Odpowiedz
#45
Dziękuję za Wasze komentarze Wink
Komplecik na farby i pędzle oraz rama./ jest zrobiona z ulotek z Lidla, pomalowana srebrem i polakierowana.
               

Jeśli chodzi o reliefy na chusteczniku to wykorzystałam do ich zrobienia papierową serwetkę, którą podkłada się pod torty Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#46
Litości...
dopiero co tu byłam Smile
Podoba mi się to opakowanie na farby, choć nie bardzo mi leży symetria... ale fajny motyw, fajne kropeczki, fajne wykonanie przeważyły szalę - podoba mi się Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
A ja całe życie uwielbiałam symetrię. Nawet moje fryzury muszą być zawsze symetryczne. Nie może być po lewej dłużej jak po prawej Wink

[b]Przepraszam do kogo jeszcze nie dotarłam. Jest tyle wątków. Tyle stron, że sporo czasu zajmie mi ich przeglądanie Wink)[/b]
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#48
Ja tez juz tu dzis bylam i znow widze nowosciSmile
Ile jeszcze w zanadrzu trzymasz??Tongue

Podoba mi sie ramka. Widac ulotki moga sie przydacTongue Pojemnik na farby super. Bardzo ladny motyw i wykonczenie.
Odpowiedz
#49
            No, muszę Was zmartwić. Prac u mnie dużo. Samych pisanek ok 200 sztuk Wink)

Moi beczkę opróżnili a teraz robi za skarbonkę WinkI to wielką Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#50
Nie nadążam z oglądaniem Smile Świetna skarbonka. Pokaż proszę wydmuszki. Te 200 szt. to tylko w tym roku ??? Widząc to co widziałam, to te wydmuszki to ho, hoBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl