Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#11
no jak to??
czekażyn się dostaje....
Odpowiedz
Reklama
#12
ale mnie teraz Vika ubawiłaś tymi czekażynamiSmile)) jak nic wprowadzę te słówko do słownikaSmile Mnie się już małe czekazynki robią od czekania na prace Abask- a może to ma być podkręcenie atmosfery, i póxniej nastąpi kawalkada prac i nam szczęki poopadają??hm.... no czekam dalej, ja i moje czekażynySmile
Odpowiedz
#13
Jeszcze pracek żadnych nie ma, a wątek się rozwinął, że hej... Mam już kilka czekażyn Wink
Odpowiedz
#14
No i gdzie te zdjęcia?????
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#15
Przepraszam... Troszkę się pochorowałam. Postaram się nadrobić. Wrzucę kilka fotek starszych i nowszych prac Wink

       
Pierwsza próba i jakieś małe fotki Sad No to jeszcze raz Wink

                    Qrcze.... Kręci ikręci....
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#16
Mery... Bardzo dziękuję Wink
Butla jest właściwie drugą rzeczą z sospeso. Podoba mi się ta technika choć jest bardzo pracochłonna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#17
Skrzyneczce daleko do super pracy. To była moja próba zabawy z nakładaniem kilku kolorów ale dziękuję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#18
Doczekałam się... Smile
Bardzo ładne prace! Ta pierwsza butelka jest świetna, chociaż za sospeso nie przepadam... Ale porwę butelki-bliźniaczki! Świetne!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#19
Za sospeso nie przepadam, więc butla mnie niespecjalnie kręci, chociaż podoba się. Zresztą lubię kwiaty na ciemnym tle więc OK. Bardzo mnie kręcą natomiast jasne butelki i skrzyneczka. Motywy na buteleczkach jak dla mnie zupełna nowość, a pudło na pewno znajdzie więcej zwolenniczek.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#20
bardzo ładnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl