Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Haniu, testy się dzieją, bo nie mogłam nic u Ciebie niedawno pisać, ale jak widać, wszystko już jest ok Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
No tak, znowu... Hania, Ty to jesteś...Wink
Odpowiedz
Haniu, jak miałm kilka przygód z tym motywem i nie należy on do moich ulubionych ale powinnam chyba powiedzieć -nie należał- bo po Twoim wykonaniu myślę, że się z tym motywem przeproszęSmile
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Wink))

Reniu... Ja też byłam w szoku Wink))

DD czytałam, że miałaś problem ale powiedzmy sobie, że szef nie wpadł tutaj dla tego problemu Wink Wink

Virgo.... No tak ze mnie małpiszon, że wciąż się pojawiam Wink

Asik... Ja uwielbiam motywy z lawendą chociaż mało prac z nią zrobiłam Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oj Hanka, Hanka - Ty pracusiu jeden Big Grin

Ten niebieski słoik naj, nja! Lubię niebieskości, a już tę serwetkę szczególnie. Mam jedną, ale chyba nigdy jej nie użyję, bo mi szkoda... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Niebieski śliczny i lawendowy śliczny. Jaki kolejny śliczny zrobisz? Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Zuza... Możesz miec więcej Wink))

Eratuchna.... W różyczki, zaraz będzie Wink

Ten słoik to przeszedł swoje. Zapomniałam dać podkład i podczas lakierowania farba zaczęła schodzić. Pomyślałam sobie, że jak troszkę "rozsunę" farbę to będzie wyglądało jak chiński kraczek Wink) Zostanie jak jest i będzie robił w szafce za straszydło na mole Wink))
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja miałam to szczęście , że mogłam te wszystkie słoje ,słoiczki , pudła, pudełeczka , lalki przytulanki i inne cuda niewidy dotknąć . I tak wszystkiego nie oglądnęłam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Straszak na mole, dobre Big Grin
Choć obawiam się, że efekt może być inny od zamierzonego. Mole to się będą zlatywać, by cacko pooglądać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
no właśnie! OGLĄDAĆ A NIE UCIEKAĆ Smile BO FAJNE ONO JEST! Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl