Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hanka!!! Co Ty gadasz? Zima?!?!?! Zimy w tym roku nie będzie! O!

Teraz jesienne słoiki na grzybki proszę robić! O!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Haha... Robiłam 6 słoików jednym ciągiem to i zima wpadła Wink)) Ten skończyłam ale reszta wciąż czeka bo teraz mnie wzięło na szyjaki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A kysz! Śliczny ten słoik, ale gdzie tam do zimy! Jeszcze lato się nie skończyło, a potem jeszcze cudna nasza polska jesień Smile
Odpowiedz
Oooo..! Zimą zawiało. Jesli następne słoiki też zimowe to poczekaj Hanuś. Szyj szyjaki-buziaki, bo śliczne są. A słoik (?)... no cóż, ech.... Pomyślałam sobie o jakichś białych kulkach do niego (Rafaelleo?), albo kawie na kawę mrożoną Wink
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink))

A ten słoik to tak dla przypomnienia minionej zimy niech będzie skoro nie tęsknimy jeszcze za tegoroczną zimą Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania to Ci się oberwało za tą zimę Wink. Pamiętam jak w tamtym roku wyjechałam z bombkami Smile. Teraz wolę siedzieć cicho Wink. Fajowsko zrobiłaś te tumany śniegu - czym?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
A ja to się chichram i chichram Wink)))

Wiola... To szpachlówka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jakoś fajnie ją nałożyłaś Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Otworze zamrazarke i wezme troche sniegu....zaraz....ja tam nie mam sniegu....wiec wezme kostke lodu i cie nia rzuce. Uciekaj z zimna przynajmniej do listopadaTongue
A sloik mi sie podoba.
Odpowiedz
AngryKenshin2AngryKenshin2Angry
Jaaaaaa....................
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl