Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ja bym tam czereśni nazrywała Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
(06-14-2014, 10:22 PM)DecouDream napisał(a): Ja bym tam czereśni nazrywała Smile

...takich wielkich, ciemnoczerwonych... (oj...moje ślinianki...) Wink
Odpowiedz
Ja mam jak Graruta - oliwkowa pierwsza Wink
Odpowiedz
Hanka! Podziwiam kolejny raz..pierwszy na fb teraz tu...Love it!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink))
A teraz ostatnia z tej serii Smile Na początku pomalowałam ją całą turkusową bejcą i jakoś mi się przestała podobać. I nijak nie mogłam do niej dopasować żadnego wzorku. Miałam ją wyrzucić ale , że ja jestem daleka od wyrzucania czegoś, co jeszcze może się przydać, to koszyk dostał taki właśnie serduszkowy wzorek. I tej już nie mam. Wyszła wprost z balkonu, na którym dosychała
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
znam tę serwetkę, pięknie ją wykorzystałaś Smile
Odpowiedz
Reklama
Te serduszka wyglądają jak zrobione z materiału i zawieszone na nitce . Jak zwykle świetnie skomponowane .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wszystkie łubianeczki pikne - owszem. Jeszcze przed chwila myślałam, że ta różana jest NAJ, a tu co?!? Pokazujesz tą serduszkową piękność Smile WOW! jak dla mnie jest najsuperowsiejsza Cyklop
Odpowiedz
Interesująco się przebija ten turkus przez serwetkę ;o))
Odpowiedz
(06-16-2014, 10:30 AM)wiolka42 napisał(a): Te serduszka wyglądają jak zrobione z materiału i zawieszone na nitce . Jak zwykle świetnie skomponowane .
Całkowicie zgadzam się z Wolą- efekt przestrzenny widać gołym okiemSmile Pięknie....jak zawsze zresztąSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl