Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(05-16-2014, 12:03 PM)asik1979 napisał(a): no wiesz Shanna, ja ostatnio zrobiłam piekną, dwukolorową przecierkę na mojej Suzi (suzuki swift). Narzędzie - znak drogowy. Przecierka-pierwsza klasa. Byłybyście ze mnie dumne Thumbup

Ja tez...na mondeo. Cofalam i otarlam bokiem o slupek. Przekonalam sie, ze slubny nie lubi takich przecierekTongue
Odpowiedz
Reklama
moja Brzydsza Połowa stwierdziła tylko: "tak delikatnie? nie zawracaj głowy". rzeczywiście -taka subtelna przecierka, ale dwukolorowa bo zdarłam do blachy Big Grin ciekawe jakby zareagował jakbym przecierke zrobiła na jego imprezie Lol

Oops sorry za off top
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Haha... Dziewczyny, jesteście cudne Wink))
Pamiętam stare czasy, kiedy ledwie zrobiłam prawko ( na Fiacie 125) Mieliśmy takiego Fiata. Po którejś ( początkowej) jeździe wchodzę do domu i mówię " Wiesz, jak jechałam to strasznie gumą śmierdziało" Mąż poszedł sprawdzić i jak wrócił to mówi: "Nic by nie śmierdziało gdybyś nie jechała na ręcznym"
Mogę jeszcze kilka podobnych historyjek opowiedzieć Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
rotfl
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Oli Wink Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja pamiętam z dzieciństwa wałki na ścianach...ale z wczesnego bo moja mama wprowadziła w rodzinie modę na gładkie ściany.szkoda,ze te wszystkie wałki nie zachowały się .Chętnie bym się nimi pobawiła.Hanka jak zawsze jesteś godna podziwu.Maszynerii męża nie ogarniam bo jak sama wiesz w jajcach nie robię ale myślę,ze to coś fajnego jeśli ułatwia prace.Mój mąż może wynalazków nie robi,ale teraz jak mnie nie ma w domu i on się nim zajmuje ...poczynił sporo napraw i udogodnień a tak nie mogłam się o nie doprosić .Potrzeba matka wynalazków. Wink
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Masz rację z tą potrzebą Wink Nie na darmo powstało takie przysłowie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanuś samych pięknych dni, pełnych uśmiechu i weny.
Sto lat kochana!!!

   
Odpowiedz
STO LAT HAniuś!!!!!!!!!!!!!! Zdróweczka Ci życzę przede wszystkim!!!!!!
Odpowiedz
Hanulka jeszcze raz wszystkiego najlepszego Smile    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl