Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Bardzo Wam dziewczynki dziękuję Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(03-28-2014, 11:50 PM)Ataner napisał(a): Hanutka, dziś też Cię podziwiamBig Grin Wiesz o tym, co nie? Tongue
Matko, następna seta???
Qrde... Kocham Cię normalnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tym razem skusiłam się na zrobienie pisanek sznurkowych Wink)) Do ozdoby wykorzystałam kwiatuszkowe odpady z dziurkacza Wink Motylki z filcu i sztuczne listki bluszczowe Wink
           

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Świetne SmileSmile.
Odpowiedz
Fajne, fajne, fajne!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Haniu, jesteś niesamowita! Cuda wymyślasz! Co ładunek, to inna partia Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Z tymi patentami to jest cyrk. W sumie co kto wynalazł pierwszy w decu jest nieodgadnione.
Nawet jeśli nam się wydaje, że coś wymyśliliśmy to po chwili okazuje się, że już gdzieś ktoś coś takiego zrobił Wink))
I dziękuję Wink))

Grarut.... To bardzo miłe co napisałaś. Dziękuję Wink)) I ja bardzo się cieszę, że jestem na tym forum bo tutaj jest bardzo dużo pięknej energii Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Lubię sznurki. Takie wiosenne, radosne Smile
Odpowiedz
Ciekawe czy my stosując taka czy inną technikę, albo taki czy inny sposób cieniowania czy zestawiania motywów nie "kradniemy" czyjegoś patenta... posadzą jak nic Wink
Hania, że piękne Twoje jajucha to wiadomi, ale Twoja pomysłowość to ma granice ..?
Te jaja są wyjątkowo wiosenne i radosne (a sznurek to mam nadzieję, że nie opatentowałąś, bo w przyszłym roku ukradnę Wink)
Odpowiedz
Jeszcze raz dzięki Wink))
Haha... Patent to nie moja działka Wink)) Uwielbiam jak ludzie uczą się od innych i nawet by mnie nie drażniło powielenie jakiejś pracy Wink) Chyba z tego powodu to bym była wielce dumna Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl