Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Świetny pomysł, no i wykonanie jak zawsze Smile
Jestem na tak, a to liczy się podwójnie, bo ja szycia i wszystkiego co z nim związane szczerze nie cierpię...
Odpowiedz
Reklama
Te spraye już tutaj kiedyś pokazywałam. To jest krak w sprayu ale kupiony w UK. Tutaj nie widziałam takiego. Jedyny feler jest taki, że ten krak ma jako podkład tylko brąz i złoto a nawierzchniowa farba to ecru. Plusem jest czas schnięcia. Wysycha w ok 4-5 minut i można dalej pracować Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
no no przybornik na szyjaki mega fajowy brawo Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
o jejku ale świetny pomysł!!!! i wykonanie!!!!Hania jakież ogromne pokłady kreatywności w Tobie drzemią!!!!
Odpowiedz
(02-19-2014, 08:53 PM)apawlaczka napisał(a): o jejku ale świetny pomysł!!!! i wykonanie!!!!Hania jakież ogromne pokłady kreatywności w Tobie drzemią!!!!
Ojej, dziękuję Wink))

(02-19-2014, 09:36 PM)mery napisał(a): A,wiem skąd inspiracjaWink Iara Capraro,tak? Doskonała pracaSmile
Aż sobie wklepałam bo nie wiedziałam o co chodzi Wink))
Mnie zainspirowała inna dekupażystaka z innego forum ale ona chyba sięgnęła chyba do tych filmików Wink)
Na marginesie... Dzięki, bo teraz mam co oglądać Wink))

Ps Hihihi... Ale ona fajnie gada Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(02-18-2014, 03:50 PM)wiolka42 napisał(a): Hania na tym pudełku jest krak? Czy mam omamy ?Smile Czy Ty malowałaś złotym sprayem ? Te oczy należą do tego gościa Wink

hohoho Wiola WiolaSmile teraz przed snem taki obrazek??całkiem sympatyczny wyglądSmile
Odpowiedz
(02-19-2014, 09:36 PM)mery napisał(a): A,wiem skąd inspiracjaWink Iara Capraro,tak?

Przepadłam... Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-19-2014, 10:43 PM)mery napisał(a): No, fajnie gadaSmile
oglądam ja od 2 lat,może dojdziesz jakie kokardki robiła,takie "na sztywno".Odgapiałam,cały stół zababrałam,a ubaw był,że hejSmile
No właśnie się dopatrzyłam i strasznie mi się spodobało Wink) No, qrcze, nie znałam jej a szkoda... Ale spox, nadrobię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ojejciu, toż to prawie wszystko można w ten sposób. Oczywiście Haninymi łapkami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl