Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Oczy intrygujące, tajemnicze i faktycznie wdziera się jakaś nutka niepokoju z tego spojrzenia. W każdym razie, jeżeli ktokolwiek niepożądany zajrzeć zechce do tego, co mieści to pudełko, natnie się na ten wzrok i jak nic, dwa razy pomyśli zanim otworzy wiekoSmile
Pomysł z ręcznikiem papierowym - nawet jeżeli nie Twój- to zasługuje Haniu na słowa uznania, bardzo interesująco to wygląda i nawet pewien pomysł mi się głowie rodzi w związku z tym. Wszystkie mamy dostęp do netu- ale nie każda ma czas wyszperać takie właśnie pomysły więc Haniu jesteś Haniu naszym forumowym Słodowym czy chcesz tego czy nieSmile))
Odpowiedz
Reklama
Praca niezwykle intrygująca i za to brawa Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziewczyny juz wszystko napisaly. Mnie tez te oczy jakos smutne wygladaja, jednoczesnie napawaja jakims niepokojem.
Ale sam pomysl i marszczona serwetka- super.
Odpowiedz
Efekt z ręcznikiem papierowym jest rewelacyjny, świetny pomysł Smile Całość według mnie jest taka mroczna, a wzrok dziwnie niepokojący...
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))
No, te oczy to Was wzięły... Na niepokojąco Wink) Mnie, od zawsze, też. Ale je lubię i nic na to nie poradzę Wink)
Ręcznik papierowy jest fajny w obróbce i nie namaka za bardzo. Wręcz przeciwnie. Chwilami chlapałam go wodą bo klej nie za bardzo go nasączał. Można się tym pobawić jak ktoś lubi Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Pewnie ręczniki ręcznikom nie równe. Jakich użyłaś ?
Odpowiedz
Reklama
Ręczniki to Premium Queen. Jak kupowałam wydmuszki to one były w taki owinięte to sobie wykorzystałam do oklejenia pudełka Wink) Teraz mnie wzięło na kolejny karton po butach Wink
Koniecznie muszę odwiedzić sklep obuwniczy bo Pani obiecała zostawiać mi kartoniki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
hmmmm ciekawe czy Haniulka nasza przetestowała już papier toaletowy.... hmmmm ciekawe Tongue
Odpowiedz
(02-17-2014, 05:55 PM)apawlaczka napisał(a): hmmmm ciekawe czy Haniulka nasza przetestowała już papier toaletowy.... hmmmm ciekawe Tongue

Tak Wink) W toalecie Wink))
A tak serio... To owszem. Robiłam z papieru toaletowego i kleju takie wielkie korki na butelkę ale pomysł do kitu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haha... Sama bym chciała wiedzieć, jak wygląda ale patrząc w te oczy i jak przymknę z lekka swoje, to mogę choć troszkę sobie wyobrazić Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl