Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Mikę mam w takim brunatno-złotym kolorze (chyba) Wink))
Oli... Ty nie leż bo wilka dostaniesz Wink)
Reniu... Uwielbiam te oczy (faceta) z małym ale... Nie jako obraz na ścianie bo one ciągle za tobą patrzą. Pudełko może być, gdzieś tam sobie będzie leżało.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(02-15-2014, 03:17 PM)grarut napisał(a):
(02-15-2014, 12:25 PM)Ataner napisał(a): Świetny dół, te marszczenia wyszły rewelacyjnieSmile Na górę nie mogłabym jednak patrzeć za długo, bo widzę smutne oczy arabskiej kobiety w czadorze. Za bardzo mnie niepokoją, a dziś taka spokojna sobota.

Qurde i ja mam takie wrażenie, jak Renia.
Ja Wam przyznaję rację Wink))
Samo spojrzenie tych oczu przez dłuższy czas jest bardzo niepokojące. I tak jak już pisałam. Nigdy taki obraz na ścianę ale pudełko, które leży gdzieś, tam na półce to już jest ok Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kaczka boska jest! Cudnie rozplanowalas motyw, nieozywione ozywa wtedy, nabiera charakteru Smile
A propos pudelka z oczami, tak jak lubie niekonwencjonalne, to sam pomysl doceniam, moze w rzeczywistoci pozytywne wrazenie wywiera, ale na zdjeciach cos za smutnawa jest calosc, choc same oczy, fakt, intrygujace Smile
Odpowiedz
OOO jakie mroczne pudełko po butach z tym intrygującym i tajemniczym spojrzeniem. Bardzo fajnie i ciekawie wykonane. Wydaje mnie się trochę smutne, ale przecież nie wszystko musi być wesołe :-)
Odpowiedz
Nooo... Ono jest mroczne bo takie było zamierzenie Wink) Chciałam chociaż taką jedna rzecz zrobić między tymi wesołymi pisankami Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Rany gościa, kobieto, co Ty jeszcze wymyślisz...? Pomysłowy Dobromir i Adam Słodowy to przy Tobie pikusie. Super pudełko, a jeszcze superowszy pomysł z oklejeniem. A efekt jaki...
Odpowiedz
Reklama
(02-16-2014, 01:22 AM)Virgo_777 napisał(a): Rany gościa, kobieto, co Ty jeszcze wymyślisz...? Pomysłowy Dobromir i Adam Słodowy to przy Tobie pikusie. Super pudełko, a jeszcze superowszy pomysł z oklejeniem. A efekt jaki...
Dziękuję Wink))
Wcześniej robiłam ramę ale oklejałam ją marszczonym mocno papierem. Pomysł z papierowymi ręcznikami widziałam w necie więc nie jest ze mnie Dobromirek Wink
Mnie się nawet taki efekt podoba Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oli... Ja myślę, że to jakiś Arab bo, że facet, to 100% Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Czytam właśnie książkę o kobietach w Arabii Saudyjskiej i pomysł wsadzenia burki na łeb facetowi zdecydowanie mi się podoba Big Grin Fajne to, bo przewrotne. Estetyka wykonania kompletnie do mnie nie przemawia, te boki kojarzą mi się z jakimiś cmentarnymi dekoracjami. Za to facet spoglądający zza czadoru, rewelacja.
Odpowiedz
Pomysł z pudełkiem świetny, ale te oczy mnie jakoś niepokoją, ogrom smutku w nich widzę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl