Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Haha... Lecę ze ściereczką Wink))
Mnie się też spodobał obrazek z tym kogucikiem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ja wolę misie , króliczki i inne zwierzątka - więc drób pozostawiam Vice SmileSmile. Piekne WinkSmile.
Odpowiedz
Taki system pokazywania pisanek bardzo mi się podoba. Wystarczy, by nie czuć niedosytu. Nie za dużo i można ogarnąć jednocześnie. Przyjemność dawkowana i rozciągnięta w czasie.
Pisanki podobają mi się także.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
(02-09-2014, 10:42 PM)jomajka12 napisał(a): Taki system pokazywania pisanek bardzo mi się podoba. Wystarczy, by nie czuć niedosytu. Nie za dużo i można ogarnąć jednocześnie. Przyjemność dawkowana i rozciągnięta w czasie.
Pisanki podobają mi się także.
Wrzucam na raty bo tak robię Wink) I na dodatek juz kiedyś dziewczyny na mnie nakrzyczały, że za dużo na jeden raz. No i teraz już jestem grzeczna i posłuszna Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jesteś, to fakt.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
To ja zabieram tę z motylę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Haniu, faktycznie przyjemność oglądania Twoich pisanek dozujesz nam w taki sposób, że oglądam, podziwiam i czekam na kolejneSmile Wszystkie śliczniaste-więc zabieram te, które mi się jeszcze uchowały i chcę więcej i więcej Smile
Odpowiedz
Jesteście baaardzo miłe Wink)) No i wstawiam kolejne Wink) Jutro zaczynam nową partię ( chyba)
           

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tak nas stopniowo owijasz klimatem wielkanocnym. Podoba mi się to i jajeczka. Z 41 najbardziej podoba mi się to z uroczą kaczuszką z parasolem. A z tych wyżej to ta z esami floresami i czerwoną kokardką, choć na ogół nie przepadam za połączeniem bieli, czerni i czerwieni. A tu masz! Smile
Ciekawie też wygląda ta z czarnym tłem.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Szkoda, że już nie ma tego czwartego w pierwszym rzędzie, ale to trzecie też jest śliczne. Podoba mi się ten zając w cylindrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl