Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Łołoło-coś mi się dziewczyny wydaje, że nasza Haneczka zaskoczy nas wkrótce metamorfozą jakiegoś znaleziskaSmile i znów oczy nam wyskoczą ze zdumieniaSmile
Odpowiedz
Reklama
(02-08-2014, 11:20 PM)asiek_71 napisał(a): Łołoło-coś mi się dziewczyny wydaje, że nasza Haneczka zaskoczy nas wkrótce metamorfozą jakiegoś znaleziskaSmile i znów oczy nam wyskoczą ze zdumieniaSmile

To, że zdekupażuje mistrzowsko to oczywista oczywistość. Ciekawe co...??? Może dyby znalazła Wink
Odpowiedz
Haha... Dziewczynki, no jesteście niemożliwe Wink)) Wy normalnie mnie podpuszczacie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przeglądam i przeglądam..i końca cudów niema..emerytura mnie zastanie..tak dużo tutaj jest rzeczy i to jakich!Szkatułka na 26 stronie z wydrukiem popiersia kobiety...jest moja ukochana..wszystko takie dopieszczone..Lampa z tą samą postacią niby ma ten sam motyw ale zupełnie inna..Robisz transfer z wydruku?A te z kotami!!!wow...no ale do kaloryfera jeszcze nie dotarłam...

Łoj matko..miałam iść spać..a tu widzę , ze i gacie zdekupażowane..od razu mi się spać odechciało..idę dalej w takim razie bo mi adrenalina podskoczyła i nie zasnę..
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Hanka - archeologSmile Zapewne w tej piwniczce wygrzebalas jakis zapyzialy klamot, ktory po przerobieniu bedzie wzbudzal zachwyt gosci.
Odpowiedz
I to jest super! Można dać drugie (lub trzecie) życie starym rzeczom.
Nie mogę się doczekać aż znów odwiedzę rodziców, nie omieszkam zrobić im inwentaryzacji strychu Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziewczynki, żadnych cudów nie znalazłam tylko jakieś drobiazgi, które można wykorzystać.
Wczoraj wieczorem przeszłam się po osiedlu w nadziej, że może ludzie coś wyrzucają a tu kiszka Sad
I żeby nie było... Nadal dziubię pisanki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
hahaha... Oli Wink) Ja od jakiegoś czasu mam w nosie co ludzie sobie myślą Wink))
Jak pytałam wcześniej o regały kartonowe w sklepie ( takie, jak mam na serwetki) to pytali mnie czy chcę na buty. Jak im pokazałam zdjęcia mojej pracowni to teraz każdy regał, po sprzedaży towaru, jest mój. I teraz nie wiem, co z nimi robić. Już nawet synowa wyposażyła sobie w takie swoją piwnicę. Jak mówię, że już nie potrzebuję to Panie ze sklepu i tak mi zostawiają Wink)
A na osiedlu to mało wyrzuconych rzeczy. W UK było tego mnóstwo.

No i mam kolejne pisaneczki Wink)
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oho, długo wytrzymałaś Hanuś Wink To pewnie nocny urobek Smile Śliczne jak wszystkie.Z białą wstążeczką - ta jest przecudna, urocza - moja Wink.
Odpowiedz
Cudne, porwałabym tę z kogutkiem Smile ale siem bojem Wiki Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl