Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Piękny koliberek i sikoreczki. Porywam i nie oddam Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Na jasno niebieskiej pisance jest druga część serwetki. Chciałam aby wyszła bledsza i chyba jest ok Wink)
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Koliberek wymiata, ale skoro zabrany, to ja porywam tę z margaretkami Smile
Odpowiedz
Pisanka ta ze stokrotkami skradła moje serce Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo Wink))) Właśnie na deseczce chciałam spróbować miki, którą dostałam od Domi... Ja to jednak nie jestem za bardzo kumata bo mi nic nie wychodzi Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jeny ale jajcara z Ciebie Smile. Chyba zaczynam zazdrościć i może sobie kupię jakie wydmuszki Dodgy. Jesli chodzi o mikę to tez nie kumałam . Tak sobie ją sypałam albo maziałam po jakimś fragmencie Wink. W jakich masz kolorach?
Odpowiedz
Reklama
Wioluniuńciu, Renatuńciuciu, dzisiaj już odkładam robotę bo oczy bola i trzeba jakiś film obejrzeć. Jutro, za dnia, pokombinuję Wink)
Kolor mam taki chyba złoty, bo tak jest napisane ale mi przypomina lekko brunatny Wink)
Widzicie? nawet kolorów już nie rozróżniam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Boże jedyny ile tego narobiłaś Haniu, sypiasz w ogóle???? Moje serce skradły ptaszkowe, ale ogólnie wszystkie śliczne. Pracuś z Ciebie niemożliwy :-)
Odpowiedz
Do chomiczka (myszki) w krokusach dokładam koliberka i te niebieską bladziutką, ona taka delikatna ale ja zadbam o nią dobrze. No niech będzie tylko niebieska, bo koliberek odfrunął do kogoś innego.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Ta z habrowa wstazeczka i ptaszeciem jest najpiekniejsza! Reszta retro ptaszkowych zaraz za nia. Oraz stokrotki, lubie motywy bardziej realistyczne, dlatego ten rzut mi sie podoba najbardziej Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl