Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jomajka... Nie transfer. Drukuję na cienkim ( o połowę cieńszy od ksero) papierze, wycinam i naklejam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania na tym z UK?
Odpowiedz
(01-28-2014, 11:18 PM)wiolka42 napisał(a): Hania na tym z UK?
Tak Wink) Wiesz, jaki on cienki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No teraz to gra i buczy. Już wszystko wiem.
Kiedy w puncie ksero proszę o wydruki na najcieńszym i najgorszym papierze to się na mnie dziwnie patrzą.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dziewczynki, nie wybierajcie bo tych pisanek nie ma. One wszystkie zostały w UK Wink) Może dzięki temu co niektórzy mnie wspominają Wink))

                   

                   

                   

                   

To chyba wszystkie, które zapomniałam pokazać Wink)) Odpoczniecie teraz Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Te otwierane z pleksi przecudowne SmileSmile. Te ozdóbki co w nich umieściłaś - kopara mi opadła Wink. Napisałaś odpocznijcie ..........chyba zazdraszczajcie SmileSmile. Widziałam kilka roboczych z tego roku Wink. Nie mogę się doczekać na końcowy efekt .
Odpowiedz
Reklama
Hanuś - nie drzaźnij lwa!
Ja dopiero zamyśliwam o robocie jajcarskiej, a ty mnie szczujesz zrobionymi (do kaduka! nie obchodzi mnie, że one zeszłoroczne - szczucie to szczucie! zresztą sama pisałaś, że tegoroczne też już są, w ilości niewyobrażalnej sztuk trzydziestupięciu! zaraz, to był stan na wczoraj, to dzisiaj jest już więcej... Sad ), ja Ci dobrze radzę - nie drzaźnij lwa!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Hanuś, wszystkie cudne, a najbardziej ta z różaną damą Smile
Odpowiedz
Szal jajcarski normalnieSmile Czyby w tym roku wielkanoc byla....jutro???TongueTongueTongueTongue
Hanka juz jajca robi- normalnie przygotowana jak na wojneSmile
Jajca piekne. Najbardziej podobaja mi sie te akrylowe.
Ja w tym roku chyba znow sobie podaruje robienie jajek. Styropianowych mi sie nie chce a akrylowych u nas nie ma. Nie chce mi sie sciagac z Pl zeby nie bylo jak z bombkami (na 10 szt. 6 bylo polamanych).
Odpowiedz
Dorota, ja chyba też odpuszczę, bo Hanka wyrobiła normę za całe forum Tongue
Ja nie cierpię robić bombek czy jajek z pleksi oklejanych od środka, więc tym bardziej podziwiam abaskowe dzieła... Tylko nie wiem, co sądzić o tych jajkach, które mają w środku Mikołaja albo zimowy widoczek i zawieszkę jak dla bombki Big Grin To są takie uniwersalne ozdoby, tak? - i na Boże Narodzenie, i na Wielkanoc Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl