Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jak zobaczylam tytul watku to mi serce zamarlo. Juz myslalam, ze to czesc tegorocznych. Oj mialabys tempo. A ze to zeszloroczne to buch....ulzyloTongue
Podobaja mi sie. Choc nie bardzo na jajkach widzi mi sie lawenda to w sumie jakos u Ciebie to wszystko do siebie pasuje.
Odpowiedz
Reklama
(01-28-2014, 07:05 PM)Shanna napisał(a): Jak zobaczylam tytul watku to mi serce zamarlo. Juz myslalam, ze to czesc tegorocznych. Oj mialabys tempo. A ze to zeszloroczne to buch....ulzyloTongue
Podobaja mi sie. Choc nie bardzo na jajkach widzi mi sie lawenda to w sumie jakos u Ciebie to wszystko do siebie pasuje.

Tegorocznych mam już 35 sztuk Wink) Jeszcze nie obfocone Wink)

Jeszcze kilka pisanek Wink))
               

               

                   


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jej... jedna ładniejsza od drugiej...
Odpowiedz
Hania, Ty jesteś jak mróweczka - "tegorocznych mam już 35 sztuk Smile
Odpowiedz
Jeżeli tyle "najojczyłaś" w zeszłym roku to chcę widzieć tegoroczne osiągi-jak nic będziesz na podium i to nie tylko w ilości ale i w jakości przede wszystkim. Muszę chyba oglądać Twoje prace w okularach przeciwsłonecznych bo ten blask lakieru to mnie oślepiaSmilePiękne pisanki, wiosenne, cudo lub DUDO jak woliszSmile
Odpowiedz
Wesoło, kolorowo, wiosennie, oj narobiłaś mi znów smaka na pisanki. Mam też swoją faworytkę - z przedostatniej serii taka z krokusikami i myszką (czy chomiczkiem) przycupniętą za nimi.
Skąd czerpiesz tak różnorodne motywy - transfer? serwetki?i papier?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję dziewczynki kochane Wink))
Najczęściej korzystam z wydruków przy robieniu pisanek. Jakoś więcej tam ładnych wzorów niż na serwetkach.
Te pisanki, które Wam pokazuję są sprzed dwóch lat. W zeszłym roku było sporo wierconek i zeszłoroczne wszystkie pokazywałam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery, przepraszam Wink)
dziurki zamaskowane połówkami koralików, albo zawieszkami od bombek. Czasami wstążeczkami.
Na spodzie to są krążki zabezpieczające płyty CD kupowane w takich pudełkach po 25 i 50 sztuk.

                   

                   

Dziewczyny, jeśli będziecie miały okazję obejrzeć tan film "Cirque du Soleil: Worlds Away" (2012) to polecam. Kilka słów tylko i historia opowiedziana akrobacjami cyrkowymi. Jak dla mnie piękny, fantastyczny film.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania jedna ładniejsza od drugiej . Chciałabym wszystkie Wink.
Odpowiedz
Czyli transfer, tak? Bo motywów wielkanocnych to za wiele na serwetkach nie ma, natomiast w necie - szaleństwo.
A nowa partia równie sympatyczna jak poprzednie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl