Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hania to są wszystko styropiany? Wylakierowałaś, że wyglądają jak porcelana! Piękne Heart
Odpowiedz
Reklama
Nie wiem którą wybrać . Wszystkie piękne . Wiesz jakie motywy lubię Wink i z nimi porywam . No tak przecież ich już nie ma Sad.
Odpowiedz
Ten blask! Smile
Odpowiedz
To nie są wszystko styropianki. Styropian to ta ze śmiesznym skrzacikiem i niebieskim kwiatkami a także ta z zajączkami. Reszta to plastiki.
Dzięki dziewczynki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(01-28-2014, 02:01 PM)natabus napisał(a): Hania jak ja rozumiem Ciebie doskonale, Ty jesteś moją duszą pokrewną z tym porządkiem i poukładaniem, ech.... ale takich słoiczków na wstążki to ja nie mam.
Moja mama mi wpoiła taki ład i skład Wink) Niestety, moi synowie tego po mnie nie mają. Ciuszek tu, ciuszek tam... I te sławetne, ginące non toper skarpetki...
Smile)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja miałam zawsze problem ze skarpetami. Kiedy jeszcze chłopacy mieli wspólny pokój to dziesiątki skarpet walały się po podłodze. Prośby o wrzucanie do kosza na pranie nie skutkowały. Kiedyś pozbierałam skarpety, rozdzieliłam po równo i wsadziłam w powłoczki razem z poduszkami. Narzekali, że im śmierdzi jak śpią. Aż zajrzeli do środka Wink))
Może nie całkiem się czegoś nauczyli ale w połowie pomogło Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Myślicie że tak drastyczne metody skutkują . Ja czasami też mam jakiś szalony pomysł ( kiedyś chciałam wywalić memu starszemu ciuchy na podwórko na schody ) ale tak sobie pomyślałam czy mi przypadkiem nie odwala . Ale widzę że inni tez wpadają na takie niekonwencjonalne pomysły nauczenia swoich pociech porządku Wink.
Odpowiedz
Czasami potrzeba jest matką wynalazku Wink)
Jak się nie da inaczej to i tak trzeba Wink) Szczęście, że już dorośli są to inaczej można egzekwować pewne rzeczy. Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mama mojej koleżanki porozwieszała jej nieposprzątaną garderobę na lampie. Koleżanka wróciła do domu w towarzystwie mieszanym i był obciach. Ale nie wiem czy poskutkowało.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Hahaha... Też super pomysł Wink) I zobaczcie sami... W ilu domach są tego typu problemy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl